Регистрация: 15.01.15

ноябре 2014
14.11.14 - 24.11.14

Надзвичайний відпочинок!

Провести наш медовий місяць вирішили саме на Шрі Ланці. І не пожаліли! Незабутня країна,стільки всього нового,екзотичного!!! Перед тим, як поїхати у готель,ми їздили на екскурсії. Брали їх ще вдома. Це було дуже зручно. Ну але все по порядку

Готель. Гарний,затишний і чистий готель на березі океану. По приїзді нас поселили у номер на першому поверсі. Нам не сподобався. Поміняли без проблем, без будь якої додаткової плати. Персонал дуже привітний. Не забувайте і ви з ними вітатись і посміхатись-це вам може стати у пригоді потім:) Всі добре володіють англійською. Щодо російської не знаю,оскільки ми з чоловіком вільно володіємо англ. Мовою. Не раз у них запитували як краще і куди поїхати,де що купувати-всі нам допомагали,підказували,дали карту. Невеличка порада: Ланкійці дуже люблять горілку. Візьміть з собою кілька маленьких пляшечок і залиште вашому бел-бою,чи пригостіть когось на рецепції,якщо вам щось потрібно:) У маленьких пляшечках зручніше везти і легше їм залишати)) Ми про це не знали, на жаль. Але сигарети теж підійшли)))

Харчування. Брали HB. Більше,ніж достатньо! Сніданки-одноманітні. Зате вечері-дуже смачні. У нас була і риба різна на грилі, і кальмари,креветки, краби… Порада: чай в їдальні вранці безплатний, ввечері платний. Вода платна,але пляшкова. Якщо попросите,щоб вам налили воду у склянку чи уточните з графіна, вона буде безплатноМи залишали час від часу їм чайові після вечері. По долару або 100 їхніх грошей. Їли кілька раз у кафешках на пляжі-їх там купа! Попробуйте обов’язково фреші з їхніх фруктів-папайї чи ананасів-смакота. А ще з морозивом мммм… за смішну ціну.

Територія. На жаль,купатися зразу біля готелю не можна. Але пройдете далі в бік до корал сендс (вправо,якщо стояти спиною до готелю) і там буде лагуна. Там нема хвиль,але трохи буває людей. По дорозі є великі черепашки,яких всі годують. Дуже цікаво! А якщо пройдетеся далі від лагуни,біля прив’язаних лодок, то зможете поплавати з кольоровими рибками-їх там купа!! Прямо біля берега!!! Ми пожаліли,що не взяли маску. Хоч їх і без неї видно. Якщо ж йти від готелю у протилежний бік-там теж є місце для купання. Але там більше серферів-дуже великі хвилі і справді може бути небезпечно. Кілька раз там скакали на хвилях,але страшнувато було.

З боку вулиці, навпроти готелю, є супермаркет. Там докупляли і решта чаю,на сувеніри(гірший,ніж той,що на фабриці), і можна спеції купити-дешевше,ніж у саду спецій,де ми брали. Купуйте там кокоси-вони там втричі дешевші,ніж на пляжі! Порада: попробуйте їхній червоний ром. І краще купіть його додому там, бо у дюті-фрі ми його так і не знайшли.Решту сувенірів теж купували у магазинчиках у Хіккадуві, бо у Галле дорожче.

Погода. Хоч листопад вже ніби сезон,але було багато дощів. Вранці і ввечері практично кожен день. Але в тропіках дощі не впливають на температуру повітря і води. Тому це якось не впливало ні на наш настрій ні на хід відпочинку.

Екскурсії. Екскурсії замовляли ще вдома але їздили і самі. У ту, що вдома,входили 3 дні екскурсій(з готелями і харчуванням) у Канді, Сігірію,розплідник слонів (катались на слоні-не передати словами вражень!), фабрики чаю(дуже цікава і пізнавальна екскурсія) і шовку(нічого особливого), сад спецій(дуже класно-бачили як ростуть всі спеції, які ми привикли бачити вдома у пакетиках),ботанічний сад. У нас був супер гід від туроператора Join up. Всі його називають Синдбад або Комбат,бо його ім’я дуже важке. Добре говорив російською. Що дуже важливо, бо Ланкійський акцент буває важко зрозуміти. Також розказував багато цікавої інформації, завжди знав де і коли краще приїхати,щоб побачити все найцікавіше. Дуже ним та й екскурсіями задоволені!!!

Решту-їздили самі. Були в Галле. Їздили на автобусі. Дуже дешево і весело. Боятися нема чого,оскільки практично всі автобуси по тій вулиці їдуть у Галле,де їхня кінцева зупинка. Єдине, водії летять,як на американських гірках, з величезних колонок лабає їхня музика і ви можете бути одні білі на цілий автобус. Ну але це екзотика!))) У Галле взяли ще тук-тук державний(він має емблему спеціальну і вони всі зеленого кольору і рахує кілометраж,як таксі). Їздили по окраїнах міста, на дуже красивий пляж, дивились на рибалок і бачили ринок. Цікаво,але дорого вийшло. Якщо не їхати на рибалок,може вийти дешевше.

Ще були у національному парку Каннелії. Теж їхали самі, але то вже треба робити пересадку у Галле і їхати далеко. У самому парку є гіди,але нема російськомовних. У нас був дуже хороший англомовний гід Vishan. Стільки всього нам розказав і показав! Купалися у водоспаді, бачили різні екзотичні квіти і плазунів. На жаль не бачили птахів. Але на них потрібно їхати зранесенька. Vishan спеціалізується на зміях. Запросив нас до себе додому. У нього там живуть різні змії,яких він досліджує і випускає назад у ліс. Просто маса вражень від цієї поїздки! Порада: будете їхати у таке місце, беріть зручне взуття і,можливо, довші штани. У тропічних лісах багато п’явок. Безпечні,але неприємні.

Ще кілька порад: - гроші ми міняли у аеропорту,але у місті теж були обмінники. Курс такий самий. Але валютну карточку візьміть з собою обов’язково

- Речі дуже погано сохнуть через високу вологість повітря. Беріть з собою кілька купальників і багато простих,тонких речей. Ми сушили всі перед кондюком,вішали на вішаки і так сушили.

Ну ось ніби і все. Шрі –Ланка-це рай на землі. Обов’язково приїдемо туди ще!!!!

різні види чаю є у кожному номері безплатно

рибалки

Галле

ринок

Каннелія. Водопад, у якому ми купалися

Каннелія. Одна із зміючок,які нам показував гід)))

гігантські черепахи недалеко від готелю

гарне розташування смачна кухня привітний персонал
не можна купатися зразу біля готелю
Добавлено 15.01.15 21:19 (5 393 символов в тексте)