Регистрация: 01.09.15
Отзыв об отеле The Three Corners Empire Beach Resort, Amal Village (отель был переименован 01.01.18)
августе 2015
24.08.15 - 31.08.15

3.5

Як на мене непогано)

Отель розташований в старому місті. Поряд є мечеть, християнська церква, базар (хвилин 15 пішки) та трошкі магазинчиків.

P.s. на жаль це не Шарітон, шопінгом себе побалувати не вийде, магазинчиків мало, а товар застарілий.

Відпочивала з мамою з 24-31.08. Вперше поїхали по системі НВ і не розчарувались (голодні не були, воду купляли за 3 фунта)

Заселили нас в номер після 14.00 (при тому, що приїхали о 10.00) на 5-ий поверх. Номер стандартний, навіть, просторий. Все чисто, все працює.

Сніданок і вечеря в нашому готелі, а на обід люди ходили в royal star beach (це одна мережа, тільки то 4, а наш 3*). Наш Empire скромний готель, постійно все прибирали та мили, але ми в ньому тільки ночували, вдень були в Роялі, а в обід на вулиці гуляли. Ходили на фруктовий базар, там є велика різноманітність фруктів (обов'язково побалуйте себе червоним манго).

Територія пляжу невимовно чарівна, все в зелені, в пальмах, все доглянуто як в 5* постійно кущикі підстригають, замітають, сміття вивозять, пляж чистять. По території недоліків нема.

Море те, заради чого ми їхали, не розчарувало. Одного дня, навіть, припливав дельфін, цілий день плавав.

Вечором проходили до мечеті (попали випадково на екскурсію) ) та в християнську церкву, а там на весілля))) Араби дуже люб'язні люди - охоче запросили подивитись на церемонію, а в голелі постійно фотографувались, знайомились дітки, дехто, навіть, подарунки дарував).

Ми вперше летіли від компанії Join up, раджу вам не повторювати цих помилок. Гід прийшов тільки в перший день, щоб нав'язати екскурсії, коли ми відмовились, він почав психувати, зібраз речі і зібрався іти, ми заспокоїли ледве. В останній день інформації 0. Ми двічі телефонували, щоб прийшов, але він, навіть, інформації, про час відльоту, та трансфер не вивісив. Прийшлось самим у нього вибивати інфу.

Загалом задоволені, отримали море емоцій, знайомств та золоту засмагу.

Мечеть

Дельфін цілий день плавав з відпочиваючими

Базар має велику різноманітність фруктів

Християнська церква

чудовий пляж красива територія готелю рояль чисто ненав'язливий персонал
в готелі empire платний wifi в столовій через велику кількість народу великій шум не відповідальний гід
Добавлено 01.09.15 13:07 (1 894 символов в тексте)

10:47 30.09.15

- "Вечором проходили до мечеті (попали випадково на екскурсію) ) та в християнську церкву, а там на весілля)))"

- Понравилось: очень рассмешило..))))

Аня, Вы пишете, что на полупансионе были первый раз, не разочаровались и голодными не остались. Тем не менее поставили 3. Расскажите поподробнее, в каком порядке организовано питание в отеле на базе полупансиона. Спасибо. Сейчас многие туристы уже переходят к полупансиону, и многие отели уходят от "все включено", чтобы поднять качественный уровень самих гостей, чтобы меньше пили алкоголь. И это как раз касается отелей более дорогих: 4* -5*. Вы очень позитивный человек, побольше Вам хороших поездок!

По поводу гидов, судя по разным отзывам по этому отелю, тут в этом году разные операторы "отличились". Перед выездом желательно дня за 2-3 уже озадачиться временем выезда. Когда гид встречает на трансфере уже взять у него контактный телефон. Работа гида к отелю не относится, но момент всё-таки очень важный.

18:48 03.11.15

Отзыв не об этом отеле, а об Эмпайр (2-я береговая). В Тритоне нет зданий такой этажности.

Все отзывы Аня (1)