Регистрация: 17.04.15
Отдыхал В одиночку в
октябре 2015
01.10.15 - 30.10.15

Все було відмінно

Відпочиваю в даному готелі вже в третій раз. Останній раз в жовтні 2015 р. Тур брала від Анекс тура, попередні рази від Пегаса. Дуже не сподобалась зустріч Анекса в аеропорту . Автобус стояв далеко на стоянці, знайти було вкрай важко. Всі туристи з валізами бігали від автобуса до автобуса шукаючи свій. А ще Анекс "здирав" в аеропорту за візу 27 $, коли поруч в банку віза за 25$, ну це специфіка єгиптян, заробити на рівному місці. Але будьте уважні!

Ну а тепер розповім за готель. Як я уже говорила - в ньому третій раз. Готель не підвів жодного разу. Зустрічають завжди добре. Заселення швидке, кімнати відповідають запиту. Прибираються вчасно, завжди якісь фігурки з полотенець. Персонал ввічливий, приємний,не нав"язчивий.

Харчування. Все дуже смачно. Кожен вечір проходить відповідно до тематики вечора - і музика,і кухня,і сервування. Обіди і вечері проходили біля басейну,на відкритому повітрі, що ще приємніше ніж в ресторані. Один мінус це те ,що дим від барбекю було відчутно. Офіціанти приємні, замовлення приносили вчасно.

Море. Море в цей період дуже тепле, трішки штормило,але хто любить покататися на хвилях-самий раз. Дуже багато різнокольорових рибок,їх видно навіть без маски,особливо по під берегом. Пляж чистий. Трішки була проблема з лежаками- вони зайняті кмітливими з раннього ранку, ну це мабуть так в усіх готелях. Напої (соки,кава,коктейлі) смачні хоч і пакетовані.

Контенгент готелю- в основному Європа. Готель підійде,на мою думку, тим хто шукає тихий спосіб відпочинку,хто дійсно втомився від життєвої суєти. Рекомендую!!!

Vita оценил сервисы

Добавлено 30.10.15 17:38 (1 571 символов в тексте)

21:28 07.11.15

Все комменты стерли? А что? Так трудно автору написать перевод ? Зачем тогда здесь это отзыв? Есть сайты UA!!!

15:44 27.12.15

хоть я из Украины, но согласна, что здесь надо писать отзывы на руссом

01:20 07.02.16

da все тут понятно, не поняла только "жодного разу." - что это?

13:54 13.02.16

да про эти визы уже 1001 раз все написали, но вы по прежнему не в курсе! и по дороге из самолета до стойки гида везде написано ВИЗА ТОЛЬКО 25$, only 25$. На разных языках, только слепой не увидит. А вас все обманывают, как 5/летних детей))

Все отзывы Vita Shturmova (1)