Регистрация: 27.03.13
июле 2016
01.07.16 - 25.07.16

Гарний варіант для спокійного відпочінку на морі.

Як і завжди намагаємось завчасно обирати варіанти відпочинку. Намилувавшись Карпатами скучили сильно за морем. Збирались відпочити в Єгипті чи Туреччині. Тим більше, що ціни зараз дуже привабливі. За 400-500 у.о. можна поїхати на тиждень в Туреччину в отель не меньше 4-х зірок, а то й 5 у двох. Але ці постійні теракти, перевороти... зараз душа відчуває тревогу. А відпочивати хочеться у спокої. Тому вирішили поїхати до себе в Україну. Зараз, після втрати Криму, у нас не так багато, здавалось би, варіантів. Але, якщо вивчити детальніше, то легко знайти величезну кількість отелей на морі у Чорному або Азовському регіоні. Тут і Арабатка, і Кириловка, і Бердянськ, і Затока, і Грибовка, Залізний Порт, Лазурне, Коблево, Кінбурнська коса... А ми зупинились на Очакові.

В першу чергу я взяв для себе декілька критеріїв. Перше - зручна дорога. З Миколаїва за 1 годину можна доїхати авто або регулярним транспортом, маршрутками, який ходить кожні 15 хвилин. Друге - море. Завжди хочеться мати широкий пляж, гарний вхід. В Очакові дійсно море суміжне із річками, тобто змішане, але це також море. Третє - якісний отель, щоб можна було жити в комфортних умовах, на першій лінії, щоб із вікна відкривався вид на воду, щоб можна було чути прибій і чайок. Четверте - облаштованість території. Так, щоб було де ввечері погуляти, де поїсти, де придбати собі воду. Це цілий комплекс факторів.

Чому саме "Санта"? Для мене це виявився оптимальний варіант по принципу ціна - якість. Плюс - гарне знаходження на першій лінії ліману. Чудовий вигляд з вікна двокімнатного котеджу зі всіма зручностями, із верандою, двоспальним ліжком, кондішеном, холодильником. І сама по собі Чорноморська коса досить вузька. Територія облаштована. До моря із номера йти 2-3 хвилини неспішним шагом через територію сусідньої бази. Гарний відпочинок на березі, у гарному будинку, із чудовим морем і розгалуженою мережею харчування. Ми не брали комплексне харчування у самій "Санті". Хоча така можливість існує. Годують якісно за 180 грн. з людини за 3-х разове харчування. Для нас це забагато. Ми стільки не їмо.

Які є негативні моменти? Треба розуміти, що 5 метрів до води - близькість природи. Тобто ввечері багато комарів. Треба їхати підготовленими. Ми так і зробили. Тому для нас не стало це проблемою. Головне - павуки. Вони є всюди. У кожному кафе, у вашому будинку. ввечері на веранді сидіти фізично не можливо, бо навколо сотні активних павуків, які часто лізуть вам на голову. Розміри також іноді викликають перехоплення подиху, бо величезні. Особисто нас в останні два дні засмутило ставлення офіціантів в місцевому кафе. Бо довелось чекати 15 хвилин тільки того, щоб до тебе підішли вперше, щоб принести меню. А потім ще стільки ж, щоб прийшли за замовленням і наш максимум - 1,5 години вже після заказу на те, щоб сам заказ принесли. Тобто від нашого приходу, до того коли ми почали їсти пройшло 2 години. Так, таке було лише декілька разів, але таки було. І не скажеш, що так багато столиків - штук 20, зайняті при нас були завжди максимум 8-10, а офіціантів 2-3. Це є єдиний негативний осад від відпочинку. Тобто це не сама "Санта", а лише кафе при готелі. Навколо є багато інших закладів і я всім бажаю харчуватись не в оному, а намагатися відвідати всі заклади, а їх тут десь 20. Думаю тоді можна зробити повне враження від самого відпочинку.

Нам сподобалась база відпочинку. Із задоволенням повернемось, бо це був чудовий відпочинок!

Добавлено 25.07.16 15:24 (3 455 символов в тексте)