Регистрация: 15.08.12
июле 2016
30.07.16 - 06.08.16

Все було супер!!!! Хочеться повернутись ще...

Всім привіт!

Відпочивали з друзями(3 пари, вікова категорія 27-32) в цьому чарівному готелі з 30/07 по 6/08. В готелі були зранку з 09-00, поселили в 12-00. Номера Club Standart*2, це в трьохповерхових будиночках по 6 номерів в кожному з яких. Нас зустріла російськомовна пані Маряна все розповіла що і до чого, чітко і ясно! Маряні велике дякую окремо, за загублена карту:)))!!!!

Територія готелю - Дуже велика, чесно кажучи за 7 днів не все і обходили. Опис готелю підтверджую. На території багато пальм, апельсинових гранатових хурмових дерев. Все чисто акуратно, повертаючись з пляжу отримуєш задоволення.

Пляж і басейни - Басейнів 2 для дорослих і 2 для дітей. Вистачає з головою. На морі дрібна галька, що на мою думку краще ніж пісок. Місця на лежаках завжди вистачало. Дуже подобалось відпочивати на пірсі!! Також на пляжі присутні водні атракціони - катер(250$ на 9 чол), банан (10$ з чол), парашут з катером(70$ за двох), Флайбордінг (70$ за одного на 10-15хв), і ще багато цікавого...

Кухня - дуже різноманітна, крім сніданків. Кожен вечір була своєрідна кухня(французька, італ, мексиканська, турецька і т.д.), вважаю кожен знайде для себе що зїсти, завжди вдосталь фруктів, солодкого і випивки))))

Бар - дуже привітні офіціанти та бармени. Взагалі персонал готелю дуже приємний. Випивку я також думаю кожен знайде тут по своїм вподобанням.

Контингент - Під час нашого перебування в готелі була гармонія при розміщені десь приблизно 40% українців, 40% турків та 20% інших національностей (французи, алжирці, словаки, поляки, молдавани і т.д.) при тому, що в готелі було десь 50/50 молоді та людей з дітьми.

Екскурсії - відвідали Рафтінг і це було незабутньо!!! і всього за 20 дол. з чол. Також рекомендую взяти моторолер за 5 баксів/год і весело побуркати по вуличках красивого Кемера.

"Thank you Hydros, you are the best" I said in the last night. And they answered me "No, it you are the best".

Готель рекомендую, відпочинок був драйвовий - головне веселий настрій та компанія рідних друзів!!!

хочеться повернутися ще ще ...
багато добрих котів на території)))
Добавлено 08.08.16 15:16 (2 060 символов в тексте)

21:07 09.08.16

Ви дійсно були у Гідросі? Як же ви гуляли по його території, що аж за 7 днів не змогли обійти? Територія Гідросу надзвичайно компактна- там за 2 години "стеля" все обійдеш, навіть з дітьми. Ну і переінакшувати ім я дівчини на рецепції ( та і будь кого іного), навіть за нормами української граматики- неправильно. ЇЇ ім я все-таки не Мар яна

22:27 09.08.16

Юлія, так ми були аж 7 днів, просто у нас з вами був різний відпочинок, і я не їхав в готель щоб по ньому гуляти. Якщо я помилився з імям, то Маріам надіюсь мене простить. У вас будуть ще якісь цікаві питання?

Все отзывы Андрей (2)