Регистрация: 14.08.16
Отзыв об отеле Rixos Beldibi (отель был переименован 01.02.24)
августе 2016
05.08.16 - 12.08.16

Супер спокійний готель з надзвичайним сервісом

Ну що Вам сказати..)) {удалено модератором}

якщо ви змучені та хочете спокійного відпочинку - Вам сюди. Готель новий і сучасний. Чудове спа - особлива подяка Каті та її чоловіку (б"юті салон - якісні послуги+надзвичайно привабливі ціни), задбана територія, чудові басейни, зручні лежаки, вишукана їжа. Вечорами в лоббі - рояль. Ну і все..))

Ні анімації (просто супер!), ні аніматорів, що тягнуть тебе "стрєлять турІст").

З особливо приємного: wifi - всюди без виключення, рушники без будь-яких обмежень та карток, чудова їжа в снек-барі Лотус (риба-гріль, паста..), якість напоїв - найвищого класу, напротязі дня персонал носить до лежаків і навіть подають в басейн - фрукти, сік, випічку)

В готелі переважно родини з дітьми або пари - 50% Туреччина, решта Україна та бувший срср - Туркменістан, Литва, Білорусія. Було помічено 3х німців))

Якщо раптом стає скучно - сдіаємо в бус (кожних пару годин) і їдемо в Сангейт. Там можна користуватись всіма послугами без виключення. Для довідки: сангейт мега тусовочний, долина силікону та пафосу, круто , одним словом) Але їжа там супер. Ну якщо знайдете вільний стіл, звичайно..)) Одним словом – скучно – в сангейт, а спати в Ріксос Бельдібі))

Дякую за чудовий відпочинок, приїду ще))

wifi - всюди без виключення рушники без будь-яких обмежень та карток чудова їжа в снек-барі лотус (риба-гріль паста..) напротязі дня персонал носить до лежаків і навіть подають в басейн - фрукти сік випічку)
однотипні сніданки
Добавлено 14.08.16 15:34 (1 234 символов в тексте)

16:26 16.08.16

Добрый день! Не подскажете, какие цены были в СПА?

23:11 21.08.16

В среднем снижены на 50-60%. К примеру, аппаратная процедура для похудения - в прайс 140$, отдают за 70$ со старта. Хамам с ритуалом - 20$,кажется. В салоне покраска 8$, маникюр 5$, и т.д.

15:50 23.08.16

Уважаемый гость!

Мы очень Вам признательны, что для своего отдыха Вы выбрали отель сети Риксос. Кроме того мы хотим поблагодарить Вас за то что приняли участие в нашем исследовании и уделили время для написания столь важного для нас отзыва о нашем отеле. Я хочу чтобы Вы знали, что мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы и будем рады помочь вам в планировании Вашего следующего отдыха.

С уважением,
David POHL (команда отдела по работе с гостями Rixos Beldibi).
david.pohl@rixos.com
+90 530 644 79 09

16:23 30.08.16

Доброго дня. Скажіть , будь ласка, а що зовсім не має, анімації? Для діток є міні діско? Вечірнє шоу лише в Сангейті? Дякую

17:01 30.08.16

Доброго дня. Анімація відстуня повністю. Лише водна гімнастика вранці) Перший раз зустрічаю таку ситуацію, але це дуже круто, тихо) Всі шоу лише в сангейті. Тут є ірландський паб лише та відпочинок в лоббі, але все тихо, мирно)

23:43 30.08.16

Вдячна за відповідь. Якщо не важко, скажіть ще, будь ласка, що включено в перебування в сангейті, можна там бути протягом дня і робити все, що забажаєш, чи є певні обмеження? Чи можна відвідувати його кожен день, чи лише одноразово? Дякую.

23:02 02.10.16

А чи багато там хамів типу vladnika?

18:23 23.10.16

хамів вистачає(( зараз у сангейті бригада з бумбоксами і вічно п"яні..(((

Все отзывы Mariana Ko (2)