Регистрация: 14.08.16
сентябре 2015
15.09.15 - 22.09.15

3.3

бувало і гірше

Відпочивали з хлопцем влітку 2015 року. Заселили, як і усіх, пізно, дали номер з виглядом на якусь металеву споруду, і відмовилися змінити його. У номері неприємно пахло тухлістю, у душі розростався грибок і з усіх ванних засобів нам видали тільки мило(готель 4 *!!!). Коли ми попросили номер з 2-спальним ліжком, а не двома окремими, то жіночка на рецепції тільки посміялася і сказала що те, що пише на сайті, то для туристів, а двоспальних ліжок у них нема і ніколи не було. Сам номер на 4-рочку, меблі пошарпані, але терпимо. Прибирали рідко, рушники за тиждень змінили 1 раз. Якщо говорити про харчування, то воно там доволі стерпне, нічого надсмачного, але голодними не були ніколи. Бармени хороші, привітні. Один з + готелю це бар при вході, з м'якими диванчиками та затишним оформленням території. До моря дууууже близько, пляж безкоштовний та великий. Загалом враження непогане, проте готелю потрібна реконструкція та зміна частини персоналу. Якщо хочете відпочити в Сонячному березі - обирайте сусідній готель Planeta. Там дещо дорожче, але воно того варте. Загалом ми відпочили нормально, проте... Вдруге я б туди не поїхала:)

близько до моря
Добавлено 14.08.16 23:00 (1 136 символов в тексте)
Все отзывы Тетяна Rodikova (3)