Регистрация: 18.08.16
августе 2016
07.08.16 - 18.08.16

Тільки що приїхали з Сіріуса.Відпочинком дуже...

Тільки що приїхали з Сіріуса.Відпочинком дуже задоволені.Персонал привітливий,завжди допоможуть і підкажуть,завжди зустрінуть з посмішкою і хорошим настроєм.До моря близенько,що є дуже великим плюсом,приблизно 100 метрів від території готелю.Море чистеньке,як і пляж.

Що можу сказати нарахунок харчування,те що їжа дуже смачна.Кожного дня щось смачне і неперевершене.

Найбільше що сподобалось в цьому готелі,так це аніматори.Скільки разів була в Туреччині,а такої дружньої команди ще не бачила.

Три рази в день відмінний спорт ,завжди ходила на зарядку та аеробіку яку проводила Юля - спортивний аніматор.Це було не тільки корисно ,а ще й дуже цікаво.

Вечером ви сумувати ніколи не будете з таким ведучим як у Сіріусі.Юра - завжди придумає щось новеньке і цікаве,заряжає позитивом всіх оточуючих.Ніколи не ходила на вечірні програми,але в Сіріусі не могла пропустити жодної.

Надзвичайно добре з своєю роботою справлялась Маша - дитячий анімотор.Ніколи не переживала за дитину,коли вона була у руках в Маші.Дітям було дуже цікаво з нею.Це був такий міні позитивчик яку любили всі дітки.

Взагальному всім задоволена.Рекомендую!

Добавлено 18.08.16 15:54 (1 131 символов в тексте)

13:56 28.08.16

А на иврите не пробовали писать? Было бы более понятно.

19:14 04.09.16

Незалежная всегда чем-то отличится. Видимо все ок, раз 5 баллов.

Все отзывы Катя Шип (1)