Регистрация: 06.08.16
августе 2016
08.08.16 - 18.08.16

На високому рівні

Готель високого рівня, розрахований переважно на німців та місцевих, в номерах прибирання було кожного дня, також дякуємо за приємні сюрпризики кожного вечора, за шоколад, дуже приємно, хоч ми і були на Аll inc... Та приємно , що готельєри навіть подумали і про такі дрібнички. На території готелю завжди чисто , просто вилизано все, правда знаходились такі що одразу ж викидали фантики від морозива чи ще щось просто під ноги, особливо це стосується місцевого населення, яке приїжджає в готель відпочити... Не всі, але є вийнятки... В їдальні смачні страви, так як я солодкоіжка - то для мене то був рай, солодкого навіть все і не перебробувала, на вечір подавали іноді краби. Так як ми були з дитиною і дитячий столик нам був просто необхідний, то нам навіть не дозволяли брати його самим, одразу ж приносили до столу офіціанти, на нашу просьбу дитині блендерили іжу ту яку ми просили, завжди привітні і питають як справи, дуже приємно , що Ви так відноситесь до своїх гостей))) пляж піщаний, рифи обведені буйками, вода прозора, дитина не хотіла вилазити з моря, доречі басейни чистять кожного вечора, що теж може не порадувати, дуже вам дякуємо за відпочинок )))) доречі не беріть рушники з собою в подорож, не робіть помилки як я, вони лишень займають місце у валізі, в номері є достатньо рушників для кожної частини тіла, а ще при заселенні вам видадуть карточки для рушників на пляж, за це величезні +++++

Добавлено 18.08.16 21:34 (1 413 символов в тексте)
Все отзывы Taras Sicaci (1)