Регистрация: 24.08.16
январе 2016
13.01.16 - 20.01.16

Рекомендую, але підготуйтесь, прочитавши відгуки)

Відпочивали з чоловіком в січні, купили тур, так як була акційна ціна і не пожаліли! відпочили - супер. Звичайно, є питання до ремонту (грибок у коридорі в деяких місцях, певна неакуратність), але це більше відноситься до менталітету, тому намагались менше звертати увагу. Не сподобалось категорично - виманювання грошей, насамперед, віза за 27 доларів, а не 25! (випадково побачили, що частина людей перейшла до віконечка) але ж великій частині довелось заплатити 27 доларів та ще й неправильно давали здачу! відразу планували поїхати в Каїр та Луксор - екскурсії виявились дорогими, але ми зторгувавшись із представниками Анекс туру все-таки їх купили. І тут під час екскурсії знову нас розводять на гроші - пропонують поплавати по Нілу на катері за 5 доларів з людини, чомусь про це мова не йшла коли купувались екскурсії! відмовитись немає як, тому ще пливуть усі, гроші здають усі, начебто автобус буде довго їхати.. Попереджайте!!! самі екскурсії сподобались, не шкода грошей на них і взагалі, вражають! рекомендую поїхати усім! Хотіли поїхати в місто - запропонували нам шопінг, але по конкретних магазинах. Можу сказати однозначно - там дорожче ніж будь-де! в магазинах біля готелю та й біля пірамід виявилось все те саме дешевше!!! знову нас розвели на гроші.... Море в січні було періодично то прохолодне, то тепле, але ми плавали, також є великий басейн з підігрівом, тому з цим проблем не було) Їжа нам дууже сподобалась, були різні види м'яса, овочі, фрукти, смачна випічка, а головне, вибір серед усього цього! Тому за харчування ставимо 5 з 5) Територія - напевно, найкраще, що є в цьому готелі і чим він багатьох приваблює (і нас також)! Вона доглянута, працівники готелю, які постійно поливали усе, підрізали, прибирали просто молодці! далеко не усі готелі можуть похвалитись таким чудовим озелененням! до моря йти кілька хвилин, що дуже порадувало.. Якщо буде можливість - полетимо знову! Висновок - готель рекомендуємо, але будьте готові до мінусів, про які я написала вище.

територія харчування
далеко від міста мілкий вхід в море
Добавлено 24.08.16 23:32 (1 993 символов в тексте)

18:12 28.12.16

Ваш комментарий больше по отдыху в Египте, а не об отеле. При чем тут визы и экскурсии?

16:00 29.12.16

У Вас есть выбор - читать или не читать как и у меня. Надеюсь, мой комментарий поможет оценить ситуацию по отелю и отдыху, как в своё время я не прочитала и не ко всему была готова! У отеля есть свои гиды-работники, считаю, что их продажа экскурсий и то, как они повели себя в случае с визами - важная информация об отеле!

17:48 29.12.16

Це просто відгук людини, яка вперше поїхала в Єгипет. Можливо і за кордон. Тому все нормально. Багато людей їде вперше і їх розводять магазинами, екскурсіями, візою. Тому дякую за відгук! Багатьом він буде корисний.

11:27 23.01.17

Уважаемая Любовь!
Спасибо Вам за выбор нашего отеля для отдыха и особенно за то, что нашли время и оставили отзыв на сайте!
Рады узнать, что Вам понравилось в нашем отеле. Все Ваши замечания были переданы Менеджменту отеля и лично шеф повару.
Представители Анекс Тура не являются сотрудниками отела, мы передадим Анекс Туру Ваши коментарии.
Ваши комментарии касательно туриситической компании будут переданы менеджменту соотвествующей стороны.
Будем рады если Вы приедете к нам снова!
Спасибо еще раз за оставленный отзыв.
С уважением, администрация Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort

Все отзывы Любов (1)