Регистрация: 06.09.16
Отдыхал C маленькими детьми в
сентябре 2016
30.08.16 - 05.09.16

3.3

Претензия - не влияет на рейтинг

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Пишу по гарячих слідах як то кажуть, відпочивали з чоловіком і двома маленькими дітьми.

сказати що ми розчарувались це нічого не сказати. Почну напевне з позитивного що як тільки приїхали в готель то нас зразу поселили. номер стандартний, мінус - плісінь у душі та запах туалету який починався після обіду і тривав до поки не поприбирають номер. Море - теплесеньке, вхід - дрібна галька але в самому морі - великі слизькі каміння через що нам довелось придбати взуття спеціальне.

Лежаків хватало, правда вони що біля моря що біля басейна наполовину поломані.

А тепер про головне!!!!

ХАРЧУВАННЯ: готель представляє себе готелем який має дитяче харчування. Так от ЙОГО ВЗАГАЛІ НЕМАЄ. Ще якщо старшому (2,10)синові ми могли щось придумати на сніданок обід і вечерю то молодшому (1) нічого. Це добре що я мала із собою каші розчинні а так то дитина б сиділа на хлібі і фруктах. тепер щодо дорослого харчування - на сніданок - 4 страви+різні види сирів,ковбаска, може бути яєшня+овочі та фрукти ну і мюслі та холодне молоко. якщо на сніданок давали макарони то їх дадуть з підливкою на обід а на вечерю зроблять з них салат..

про дитячу анімацію ( про яку теж готель відмітив як існує) мовчу - її взагалі НЕМАЄ. Єдине що порадували це бармени і офіціанти - веселі доброзичливі хлопці

ОДНИМ СЛОВОМ ГОТЕЛЬ ЯВНО НЕ 4 А СЛАБЕНЬКА 3.

НА МАЙБУТНЄ ВЗАГАЛІ РАДЖУ СІТКУ LARISSA МИНАТИ СТОРОНОЮ

тепле море привітні офіціанти та бармени
плісінь в душі запах у ванній кімнаті харчування анімація поломані лежаки рушники у плямах
Добавлено 06.09.16 13:26 (1 388 символов в тексте)
Все отзывы Тетяна (1)