Регистрация: 13.09.16
июле 2016
27.07.16 - 04.08.16

Дуже дойстойний готель!!!

Відпочивали з чоловіком з 27.07.16-04.08.16 в цьому готелі! Він справив на нас хороше враження! Сервіс чудовий, прибирання номерів щоденно, все дуже чисто, особливо вразили туалетні кімнати! Їжа теж хороша, багато видів риби, сирів, м'яса! Щодо фруктів, як на мене то різноманітність не велика, але все це залежить від сезону! Смачні вафлі з морозивом, кава, тістечка в барі! Бар ня пляжі класний, іноді навіть не ходили на обід, там достатньо їжі! Море дуже тепле, єдина прикрість, що там кусаються рибки, дуже боляче, до крові, слід зходив днів 4, так що будьте обережними!ще одна порада, не замовляти обзорну екскурсію по Сіде, яка коштувала 80₴ за двох! Воно того не варте, відвозять на 3 км від готелю, інф. дуже цікавої не дають, а прогулянка по річці та Водопад в Манавгаті не вразили! Дуже рекомендую поїхати на Рафтинг та на екскурсію в Демре-Міра-Кеково)))ще не рекомендую хаммам в спа готелю, жахливий і 40₴ не вартий!краще поїхати десь його зробити в іншому місці! Також в салоні-перукарні, робили педекюр- жахливий, нічого не чистять, так якось потерли ноги і все, нам з чоловіком за 40 хв, зробили! Вцілому від отелю та сервісу залишились дуже довольні! Хоч і були деякі дрібниці, що розчарували, але вони ніяк не вплинули на наш відпочинок!

розташування маленька територія відстань до моря
Добавлено 13.09.16 09:04 (1 267 символов в тексте)

11:56 14.09.16

Добрый день! Подскажите маску с ластами есть ли смысл брать с собой?

13:41 14.09.16

Виктория, уточните, пжл, по ценам на экскурсию в Сиде и на хамам - вы, видимо, ошибочно указали в гривнах?

22:05 16.09.16

Нет,не стоит.Я взял,зря прокатал.Возьмите маску,два раза по 10 минут нырнете-увидите все,,и разведаете вход в море

07:54 17.09.16

Так, 80 доларів екскурсія в Сіде на двох! І хаммам теж в доларах, я помилилась!

07:58 17.09.16

Щодо маски і ластів, то ми не брали! Підводний світ там ніякий, трохи рибок плаває під берегом і все! Хіба що, якщо ви поїдете на екскурсію на Піратському кораблі, то там в морі на глибині Вам зупинятимуть, щоб всі покупались! Можливо там зможете використати своє приладдя! За чарівним підводним світом Вам, в Єгипет))))

07:55 19.09.16

Спасибо