Регистрация: 02.08.16
сентябре 2016
07.09.16 - 14.09.16

Чудовий готель за невисоку ціну )

Відпочивали в Кемер Дрим готелі з чоловіком з 7.09. по 14.09.2016 року. За кордоном відпочивали пару разів, в Туреччині - вдруге. Відгуків раніше не писала, але оскільки цей готель вибирала по відгуках, то вирішила поділитися приємними враженнями)

Відразу зауважу, що відгуки правдиві і готель заслуговує на увагу гостей.

Приїхали о 6 год. ранку. На рецепції сказали, що заселення близько 14 години. Вирішили не доплачувати і почекати. Нам відразу дали код Wi-Fi, для безкоштовного користування інтернетом, який ловив без проблем на всій території готелю. Переодяглися, оглянули територію, поснідали і пішли відразу на море. Хто ходив повз смітники сусіднього готелю, а дехто (через пару метрів) повз міні зоопарк, так що вибирати вам, на що краще дивитися дорогою)

Пляж маленький, забитий людьми повністю. Казали, що власник неодноразово звертався до мера задля розширення пляжної площі, але оскільки готель знаходиться в центрі міста, поки це неможливо. Раджу керівництву готелю збудували пляжний пірс, тоді всім вистачить місця. Ми приходили біля 9 ранку, лежаки всі були зайняті, але місце на гальці чи матрацах знаходили всі) На пляжі можна випити води, кави, чаю, соку. Щоб не обгоріти, ми вибирали тінь, тому те що пляж після обіду ховався в тінь, для нас плюс. Пляж галька, добре масажує стопи, але для зручності раджу прихопити коралки.

Море в Кемері тепле, чисте, лагідне, дуже солоне. Скрізь багато зелені, краєвиди гір радують око, дихається легко.

В 11:30 год. прийшли з моря і нас відразу заселили в номер 340, третій поверх у старому корпусі. Вікна виходили на ресторан і два басейни. З одного боку були сусіди , яких ми не чули, з іншого - хол, що радувало. Номер чистий, ремонт свіжий, все працювало, необхідне все було. Музику з бару чути в номері, але спати це не заважало.

Від спеки рятував кондиціонер, який на ніч вимикали, щоб не простигнути, чули що багатьох продуло( будьте обачними. Прибирання щодня поверхневе, шампунь ставили лише двічі, але в нас було все своє, тому не заморочувалися. Воду доставляли щодня, навіть якщо залишався запас, що дуже зручно. Пляжні рушники видавали безкоштовно в спа центрі.

Територія готелю не велика, все продумано і компактно, чисто скрізь. Обслуговування на високому рівні. Гарна сауна, парна, тренажерний зал. Зависали на гірках, в басейнах. Готель був заповнений повністю, багато молоді, за пару днів багатьох знали в лице, атмосфера класна, ніхто не напрягав, Потоваришували з відпочиваючими з Києва, Вінниці, сім'єю із Астани. Більшість українців, білорусів, турків, казахів, були також німці, литовці, росіяни. На свято Курбан Байрам заїхало багато турків. За весь час було 4 дискотеки, 1 пінна вечірка, 1 східна ніч. Ми знали, що анімації не має. Ми 3 рази були в клубі Аура, возять автобусом безкоштовно в 00 год щодня. В Аурі один коктейль дівчатам безкоштовно, інші - по 15 $, але не раджу їх пробувати, не смачні, дуже розбавлені водою(

Харчування як для 4* добре, багато різноманітних сирів, йогуртів, солодощів, овочів, фруктів (яблука, груші, сливи, апельсини, грейпфрути, смачнючі кавуни) іноді була курага, інжир. М'ясо: курка, індичка, риба, були щодня. Я обирала шикарний рис, запечені баклажани, картоплю фрі, тушковані овочі, оливки, зелень, маленькі помідорки. Кожен вибирав щось за смаком, все свіже і смачне, на підвечірок - хот доги, гамбургери, лаваші із сиром. Чоловік вподобав айран, я пила швепс і джин тонік. Пиво і біле вино теж нормальні. В центрі раджу напитися гранатового фрешу - нямка.

Їздили на рафтинг та екскурсію Демре-Міра-Кеково, у церкву св. Миколая від Гінза Тревел, все сподобалось, але були нюанси, кого цікавлять деталі пишіть в лічку. Додому закупилися на базарі, в Мігросі, Вайкікі.

Отже, за таку ціну, готель виправдав всі сподівання. Підійде як для сімейного тихого відпочинку в готелі, так і для молодіжного - за його межами, хто любить тусити до ранку в клубах. Хто шукає не дорогий і якісний готель вам сюди, раджу всім!!!

Elena оценила сервисы

розташування чистота сервіс
маленький пляж
Добавлено 18.09.16 01:06 (3 957 символов в тексте)
Все отзывы Elena (1)