Регистрация: 26.06.14
сентябре 2016
11.09.16 - 18.09.16

Гарно, затишно, тепло і смачно, взагалі - чудовий отель!

Усім привіт!

Дві доби вже пройшло після відпочинку і валізи ще стоять в холі.

Поспішаємо поділитися гарними враженнями,які ще дуже відчутні.

Неймовірна подорож до теплої Турції і колоритного Мармариса.

Отель на першій лінії, ближче до моря вже й не може бути. Вражаючий пейзаж: морська затока, гори, вкриті сосновим лісом, вдала архітектура готелю, 22 басейни. Обслуговування туроператора TUI бездоганне, жодного запізнення, набридливих гідів та питань. Персонал готелю виконує свої обов*язки добре. Ми (двоє доросли+двоє дітей) мали гарний, двокімнатний номер 2401 Family Room (Sea view) – з видом на море на другому поверсі. Зручне розташування - близько до моря, басейнів, барів та ресторану. Окремі будиночки Тукану, на нашу думку, мають менш вдале розташування, коштують дорожче і не варті того. Беріть з собою фумігатор, ввечері є комарі.

Wi-Fi працював на 1 поверсі, біля аквапарку та навіть в одній з кімнат нашого номеру.

В лобі-барі готують смачну турецьку каву та чай.

В ресторані смачні, різноманітні страви, особливо вдаються м*ясні, рибні та лаваші. З алкоголю ми вживали пиво та місцеве сухе вино, з трьох видів вина нам більше смакувало рожеве. Достатній вибір фруктів - виноград, диня, кавун, сливи, яблука, грейпфрукт.

Аквапарк працює з 10.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.30 год., морозиво з 16.00 до 17.00 в аквабарі.

Зранку до світанку зазвичай хмарно. Після сходу хмари ховались за гори. Море було тепле +30, повітря +33. Після обіду легкий, теплий бриз.

Територія готелю величезна, всю так і не обійшли. В затоці більше готелів нема, лише цей.

Пляжні рушники безкоштовно по картках.

До речі, в нас був трансфер в аеропорт о 17.30 год. тому нам на рецепції дозволили користуватися номером до 16.00 год.

Загалом, нам відпочинок в готелі дуже сподобався. Разом з нами ще відпочивала сім*я друзів з маленькою дитиною.

Спокійний, затишний готель для спокійного відпочинку за помірні кошти.

Карта отеля

розташування затишок
відсутня карта-схема готелю старший син (20 років) не дуже хвалив анімацію
Добавлено 20.09.16 22:02 (1 924 символов в тексте)
Все отзывы Виталий (15)