Регистрация: 28.09.16
Отзыв об отеле PrimaSol Hane Family Resort (отель был переименован 01.04.23)
сентябре 2016
11.09.16 - 20.09.16

Суперовий відпочинок з мамою і синочком!

Відпочивали в PrimaSol Hane Family Resort 4* з 11.09.2016 по 20.09.2016р. сім'єю мама, донька і внук. В Туреччині відпочивали вперше. Приїхали в готель близько 10 ранку, одразу поселили(хоча згідно правил поселення після 14.00)Ю за що дуже вдячні. Не зважаючи на незнання німецької мови з персоналом можна порозумітись, всі працівники дуже привітні і завжди уважні до відпочиваючих, особливо дітей. Жили в номері 8108 Стандарт ( 2+1), номер чистий, світлий, просторий. Наповненість номеру: двоспальне і односпальне ліжка, крісло, телевізор, міні бар(мінеральна вода, щоденне поповнення), велика простора шафа з великою кількістю плечиків, невеличкий балкон з двома кріслами і столиком, душова кімната з феном і засобами гігієни. Щоденна зміна рушників і постелі. Територія готелю велика і дуже доглянута, багато зелені і квітів, 13 басейнів, з них : 4 дитячих, 1 з гірками для малюків, 1 з 3 дитячими гірками і 1 з 7 дорослими суперовими гірками(ми з 5 - річним сином катались на дорослих), батут і майданчик для дітей. Пляж чистий, найбільший з поміж усіх готелів, дуже близько до готелю (близько 3-5 хв.), можна пішки, або на автобусі з чудовою турецькою музикою і привітним водієм), гарний захід у море. Харчування в готелі різноманітне, щодня все свіже, великий вибір страв, солодощів і фруктів. Під час перебування приєдналися до святкування Курбан Байраму, відчули колорит сходу. На пляжі також є бар з різноманітними напоями і повноцінним обідом для тих, хто не хоче йти в готель. Нам дуже сподобався лаваш з різними начинками (фар, сир, цукор, картопля, шпинат), який готували і на території готелю і на пляжі. Після обіду можна було поласувати дуже смачним і незвичним морозивом, пончиками і охолодженим йогуртом. Анімація: міні диско і вечірню анімацію ми не пропустили ні разу, кожного дня було щось нове і цікаве. Син не зважаючи на незнання німецької (анімація повністю на німецькій мові) завжди брав участь у танцях і розвагах,навіть брав участь в конкурсі талантів(танцював). Міні клуб ми не відвідували(в нас в цей час обідній сон). Загалом враження від відпочинку суперове, хочеться ще повернутися до цього готелю і радити його друзям і знайомим. Велике дякую усьому персоналу готелю, особливо нашим новим друзям Роксані і Серхату.

Анимация

Наталия оценил сервисы

велика територія готелю дорозичливість персоналу різноманітність харчування чистий пляж
Добавлено 28.09.16 22:30 (2 250 символов в тексте)
Все отзывы Наталия (1)