Регистрация: 26.04.16
октябре 2016
17.10.16 - 22.10.16

Siva назавжди залишила свід в серці..

Почну з самого початку.. Приїхали в готель о 10 ранку , з нами приїхало ще людей 20, заповнили анкету і сіли чекати , відразу запитала за wi fi він є в 1 барі сіва 3 назив пароль 11335577 (99 може ще 99,не памятаю точно) потім дала шоколадку на рецепції, і мені дали номер на 1 поверсі 1117 вид з номеру класний на басейн,виходиш і ти в басейні, мама була в захваті. Далі хочу написати про анімацію, вона просто супер, з ними скучно не було , особливо подобалась аквааеробіка з Ромою, і Вок (хлопець з сербії, він нереально позитивний і віддача від нього на всі 1000 %) і звичайно хочу відмітити аніматора ATUKA ти теж дуже крутий і стильний )) Я сумую за вами .. Харчування як завжди в Єгипті , з фруктів були апельсини,фініки,грейфрукт,диня і одного разу гранат. Сподобалась піцца яку готують в ресторані . Море супер дуже тепле є 2 пантони, риф живий і рибок багато. Обов"язково візьміть з собою РАПТОР від комарів там їх просто тьма, в мене було по 20 укусів на ногах, і ще вночі вони заважають спати. Тому якщо завчасно взяти щось від комарів проблему буде вирішено. В готелі є магазини , реально дешевше чим на сохо. У Адама (папіруси) вам не буде скучно, він веселий хлопець пригостить смачною кавою. Привіт тобі!!!

Відпочивала в квітні в Хілтоні . Якщо порівняти ці 2 готелі то СІВА краще . Ну номери в хілтоні краще (але ж ви їдете не в номері сидіти) ))) Все залежить від вашого настрою, якщо він позитивний,то і відпустка буде класна. А якщо ви приїхали в готель шукати мінуси,то краще не їдьте сюди і не псуйте відгуки . Ще раз дякую всьому персоналу готелю SIVA , ви старались і у вас вийшло. Обов"язково поверусь .

також в готелі було багато людей , так як в сусідніх по 2 і до 10 , в нашому було людей 300 , 84 % українці, 1% араби, 5% Німці, 10 білоруси

Анна оценила сервисы

вид на море анімація територія
комарі )))
Добавлено 25.10.16 09:55 (1 781 символов в тексте)

21:33 26.10.16

здравствуйте , подскажите , как обстоят дела с визой , спасибо

10:14 27.10.16

віза в шармі не потрібна ,але вони її продають, коли вони дають заповнити карту пишіть з іншого боку sinay only

11:48 27.10.16

Спасибо. А подскажите еще , какие магазины есть на территории данного отеля? я читала ,что есть неплохой магазин с духами.

11:51 27.10.16

и еще подскажите пожалуйста, есть ли возможность зайти в море с берега, для фото, или просто прогуляться ?

12:18 27.10.16

є магазин з сувенірами , папіруси, одяг ( футболки ) і є чай, і там духи ну скоріше то масло-духи ))) якщо ви хочете духи то в дюті фрі .. На території є 2 понтони але і є захід біля одного з понтону, де можна зайти і посидіти на берегу моря... там теж прикольно, але не грибоко там... І ще якщо ви будете брати пиво, то купіть в Україі щось до пива,бо там в готелі є чіпси але по 1 долару)))

16:22 27.10.16

а насколько не глубоко , и нужна ли специальная обувь для захода ?

16:57 27.10.16

я ходила без взуття , але десь по середину коліна, а далі корали, тому мабуть потрібна

18:32 27.10.16

БОЛЬШОЕ СПАСИБО за ОТЗЫВ - ХОРОШО ОБОЗНАЧЕНЫ ОСНОВНЫЕ ИНТЕРЕСУЮЩИЕ МОМЕНТЫ -но... К СОЖАЛЕНИЮ, НЕ ВСЕ ПОНЯЛА ИЗ-ЗА ЯЗЫКА. А ПОТОМУ - MULTEMESC FRUMOS ! LA RE VEDERE si O ZI BUNA! И КОМУ НУЖЕН НЕПОНЯТНЫЙ ОТЗЫВ???

10:03 28.10.16

Что именно вам не понятно ????? мне не сложно написать специально для вас на русском ))

19:49 30.10.16

Анна пропишите телефон хотел пообщаться косательно отеля

21:56 01.11.16

добрый день. Подскажите плиз , есть ли мороженное для детей бесплатно и кофе заварной или из автоматов . И до сохо можно дойти пешком.

10:21 02.11.16

Добрий день ! Морозиво є кожного дня . Каву я не п"ю, але автомати кавові бачила . До сохо йти хв 13 можна на таксі за 1 долар

23:01 05.11.16

Спасибо большое , за ответ!!

23:35 08.11.16

Уважаемая Анна.
Искренне благодарим Вас за отзыв.
Будем очень рады видеть Вас и Вашу семью в отеле.

С самыми теплыми пожеланиями.

Все отзывы Анна (11)