Регистрация: 25.10.16
Отзыв об отеле Asdem Beach Hotel, Carelta Beach, Carelta Park (отель был переименован 01.06.23)
сентябре 2016
01.09.16 - 30.09.16

щороку відпочиваємо в турції. цього року випадково...

щороку відпочиваємо в турції. цього року випадково в останній момент забронювали цей готель. прибувши розчарувались, бо заселили нас не в той, номер, який просили, мотивуючи це тим, що готель переповнений. В цілому номер непоганий, але потребує косметичного ремонту. сервіс нормальний, як прибирання, так і обслуговування в ресторані та барі. з алкоголю був джин, горілка. пиво, вино. Що порадувало, необмежена кількість бутильованої води, чого немає навіть у деяких пятизіркових готелях. ресторан з видом на басейн, місць завжди вистачало, столи швидко прибиралися. Їжа не дуже різноманітна, але смачна. на барі біля моря готували дуже смачну піцу, солодке. після пляжу ми завжди заходили перекусити та випити чаю або соку. лежаки на пляжі з мякими матрасами, але для тих , хто любить поспати, і приходили пізно, їх не вистачало. в басейні не купались, але нібито чистий. анімація, як скрізь - декілька активностей на протязі дня, вечірня програма та дискотека потім.

загалом персонал привітний та незважаючи на велику кулькість туристів відгукливий.

звичайний готель, нормальна четвірка зі своїми плюсами і мінусами, як скрізь, гарне співвідношення ціна- якість, рекомендую

харчування сервіс розташування пляж
недостатньо лежаків заселення
Добавлено 25.10.16 20:44 (1 180 символов в тексте)
Все отзывы ольга (2)