Регистрация: 01.11.16
Отзыв об отеле Port Ghalib Resort (отель был переименован 01.01.22)
октябре 2016
20.10.16 - 30.10.16

8 раз в Єгипті - 8 отель. Рекомендую.

Ігор (Україна, Житомир). Відпочивали в Порт Галіб з 20.10. по 30.10.16р. Компанія 4 сім"ї (8 дорослих +2 дітей). Сподобалось усім. Їхали від Хургада та назад реально по 4 години. Водії нікуди не поспішають - може це на краще бо їхати не близько. Нам повідомили що вже в аеропорту Марса Алам сів перший літак з Києва. Це круто, тому що є отелі ще значно далі по часу.

Отель- віднесу до кращих. Бачив як кращі так і худші. Цікава архітектура. Номера стандартні, чисті, все працює. Територія отеля велика. Один басейн з прісною водою, інший у вигляді річки через всю територію -з морською водою та піщаними берегами. На початку здавалось, що задумка з таким басейном не цікава, тому що велика територія не має зелені і посеред отелю пустеля, але потім було класно - її не хлорують, а тому не забороняли купатись вночі, що ми робили неодноразово, але надіюсь тихо щоб не заважати іншим.

Харчування - знову ж таки сподобалось усім. З відомих причин єгиптяни економлять на всьому, а тому раціон не зашкалює різноманіттям, однак все смачне, постійно блюда поповнюються, поварі чергують в залі і відразу реагують якщо щось закінчується. Окремий бонус, який я зустрів майбуть вдруге - алкоголь не розведений, вставляє і його не гидко пити ( що привезли з собою все не випили).

Персонал - привітний. Ще великий бонус - ніхто і ні де не натякав на долар. Коли ми віддячували персонал чайовими то робили це з задоволенням і від чистого серця.

Пляж - великииииий. Місця багаааато. Немає дурниць з займанням лежаків. Вхід з понтона. Море не спокійне, постійно є хвиля, а тому дітям обов"язково жилети. Наш пірс частенько закривал і ми ходили на сусудіній не далеко. Він розташований так, що там хвилі не великі, а якщо ще трохи пройти то взагалі вхід піщаний і без жодних хвиль. Дітям взагалі рай. Ми це знали з попередніх відзивів туристів, а тому це було одним із пріоритетів вибору отеля. Там завжди не спокійне море.

Риф взагалом красивий. Фауна достатня для вибагливого туриста. За кожним разом бачили щось нове. Це постійно радувало. Зрозуміло, що їхали побачити черепах і вони там є. Прикольно. Побачив рифову акулу. Не пощастило побачити Дюгоні (ми називали їх морські корови). Навіть випливали на яхті. Іншим разом побачимо.

Аніматори та інший пляжний супровід не діставали. Пропозиції не назойливі. Хто хоче лежати, лежить. Хто хоче активно відпочивати на пляжі - будь-ласка, все для цього є. Аніматори з України та Росії, молодці, стараються. Іноді когось запрошують з артистів, але на часто бо знаходяться далеко від цивілізації.

Окрема подяка отельному гіду Наталії (Росія). Поселила відразу і організувала на наше прохання 4 номери на першому поверсі.

Дякуємо офіціанту Каріму - професіонал (ми обіцяли написати, для нього це важливо). Взагалі дякуємо всьому персоналу. Що року отелі міняємо. Це й сподобався.

Igor оценил сервисы

Удобство расположения

персонал-кухня-територія-пляж
рішення з обрізаними дверями в туалет-ненайкраще
Добавлено 01.11.16 17:45 (2 832 символов в тексте)

23:12 02.11.16

Вітаю, Ігор. Підкажіть, а Ви часом не плавали в басейні сусіднього готелю Palace, з цим нема проблем? Мережа готелів одна, а от чи можна користуватися басейном Палацу - відпвіді чомусь відрізняються. Бассейн такий великий з візерунками на дні, біля ресторану Olive.

14:19 03.11.16

Ні, нажаль ми не зробили екскурсію по внутрішній території PaLace. У всіх отелях персонал мінімальний, а тому не думаю що комусь до Вас буде діло в басейні, тим більше, що пляжні рушники в один кольор.

18:55 04.11.16

Добрий вечір!Ми розглядаємо Siva Port Ghalib 5*та Port Ghalib Resort 5* підкажіть який вибрати: краще. дехто пише, що там усе спільне пляжі, ресторани, територія, а інші пишуть що забороняють користуватись лежаками на чужому пляжі навідь якщо вони вільні. А також можливо Ви знаєте які ескурсії там пропонують крім морських.

18:58 04.11.16

Ще одне запитання: у якого туроператора Ви купували тур?

15:16 07.11.16

Доброго дня. Siva Port Ghalib 5*та Port Ghalib Resort 5* це одна територія, зі спільним рестораном, одним ресепшн та одним пляжем. В турегенції пояснили що номери Siva трохи далі від ресепш та ресторану а тому краще Port . Майбуть номери лівіше від центрального входу з ресепшн. В ту сторону ще багато приміщень. Чи це так невідомо і це все відносно. Якщо далі щось одне, то ближче щось інше. Можливо є різниця в оформленні номерів, також не знаю. За територією цей весь отель називають Siva Port Ghalib. Візуально різниці не має, все одна велика територія. Лежаки просять не займати на сусідньому пляжі біля сусіднього пляжа отеля Палас. На Марса Алам всіх туристів відправляє лише туроператор ДжонАп.

15:27 07.11.16

Ми Єгипет "плотно" обїздили, а тому цей раз на ексурсіях крім морської не були. Стенди з різними екскурсіями висять. По карті дивився, нече б то Луксор не набагато далі як і від Хургада, але не знаю якими маршрутами вони їздять і чи практично можуть зібрати необхідну кількість туристів. Якщо потрібно їхати в Хургаду, а потім десь далі, то це дуже "напряжно".

17:07 11.11.16

Уважаемый гость!

Большое спасибо, что Вы нашли время чтобы написать отзыв на Tophotels о Вашем отпуске в Port Ghalib Resort.
Отзывы гостей очень важны для отеля, так как это позволяет нам в дальнейшем понять, где мы работаем по самым высоким стандартам и области, где нам надо обратить внимание для дальнейшего улучшения.
Спасибо за все Ваши теплые комментарии. Они были рассмотрены руководством и сотрудниками. Мы очень рады услышать, насколько Вам понравилось в нашем отеле.
Мы надеемся снова приветствовать Вас в Port Ghalib Resort в следующем отпуске.

С наилучшими пожеланиями,
Команда отеля Port Ghalib Resort

14:46 02.12.16

Добрый день, Игорь, какой отель на ваш взгляд лучше, Порт или Сива? Не можем определиться.

15:13 02.12.16

Одна велика територія, один великий отель, один рецепшн, одні ресторани, басейни і т.д.. Ні де не має розмежування на Порт чи Сіва. Візуально нічого не побачите. Чому так продають, можливо бухгалтерські "мутки" отеля (жарт). Наскільки нам вірно пояснив турагент -рецепшн, в т.ч. центарльне приміщення і центральний ресторан по документах відноситься до Порт, якісь інші приміщення з номерами для туристів- Сіва. Можливо туристів Порт селять в номера ближче до рецепшн та ресторан. На справді Ви навіть не будете знати на якій території Вас поселили і це не принципово. Якщо різниця в ціні є, в даному випадку краще з економте пару доларів, різниці не відчуєте ні якої.

Все отзывы Igor (2)