Регистрация: 16.11.16
Отзыв об отеле Veraclub Queen Sharm (отель был переименован 01.01.18)
ноябре 2016
03.11.16 - 13.11.16

3.3

Готель, кому потрібна тиша і спокій, тихий пансіон

Доброго дня. Хочу сказати що всі попередні відгуки правдиві. По приїзду вас відразу заселять в самий поганий номер з видом на стіну сусіднього готелю, який воняє сирістю і запропонують за (10-40) дол. доплати кращий номер, але ми добились без доплати на 2-му поверсі з видом на море. Можливо нам повезло, тому що було мало людей, але після 6 листопада почали масово заселятись і про торги навіть мова не йшла, або 40 дол, або гнилий номер.На рецепшені і і що проводять в номер, роблять вигляд що нас не розуміють, насправді все навпаки, навіть українську мову. Якщо у вас випадає день народження, розраховуйте тільки на себе, тортом вітати не будуть, тільки за ваш кошт. В ресторані привітні, їжа смачна, вибір є, в кожного свій смак і свої вимоги. Йогуртів нема, фруктів мало, але голодними не будете. Територія гарна, пляж теж, грає музика, але аніматор італієць, російської мови не знає, розважа італійців яких там чоловік 10 було, українців дуже багато, є з білорусії, тому аніматора потрібно міняти. Море супер, пантон не 30м як говорять, а 95м, коли хвилі його шатає. В номері прибирають коли на кроваті буде подяка. Прибирають це -заміна рушників, простирадла , сміття і підмітають в номері, на балконі ні. Пил не витирають, вбитого комара на дзеркалі 4 дні не тронули, кондиціонер мили самі, щоб не дихати пилом. Буде подяка накрутять рушників фігурками, якщо ні, питає чи прибирати. Мило в дозаторах на стіні, шампуні і гелі для душа недають, беріть свої.Торговий ряд поряд, до старого міста 30хв пішки, або 1дол з машини, Торгуйтесь.Чи поїду ще сюди- якщо буде дуже вигідно по ціні, то да.

розташування море
прибирання в номерах відношення при поселенні
Добавлено 16.11.16 21:39 (1 600 символов в тексте)
Все отзывы Yaroslava (1)