Регистрация: 15.12.16
январе 2016
01.01.16 - 31.01.16

Очікували більшого

Доброго дня, з готелю "The desert rose", ми відпочивали парою з 16 по 23 грудня, перше що хочу сказати, ми з чоловіком не перший раз в Єгипті. Почну з того, що готель ми дуже довго вибирали і до кожного відгуку ставитись дуже серйозно, вибирали по рейтингу, і розчарувались не те слово.

Щодо вильоту, не було ніяких затримок, але нам дали самі останні місця, було таке враження наче нас хтось кинув)))

Віза купували за 25$, при вході на ліво. Привезли в готель самих останніх, на це все пішло близько 1 години.

Поселення, ми залишили багаж на вулиці зайшли в лобі, дали браслети і зробили так, щоб кожний окремо підходив з паспортом, нас було 4 сім'ї. Ми гроші не давали, так як номер для нас не є важливий, поселили нас в 1 корпус найдальше від всього, але ми побачили в цьому позитив, що будемо ноги тренерувати. Дали нам картку від номеру і толком не пояснили куди іти, так як я володію вільно англійською прийшлось випитувати. Прийшли в номер, він виявився досить непоганим, навіть ліпшим ніж я очікувала, чекали ми нашого багажу, досить довгого, замучені, голодні, пройшло 20 хвилин нам перенесли багаж. Я не знала, як правильно користуватися сейфом, сказали подзвонити на ресепшин 0, так от ніхто не відповідав, тоді ми вирішили піти на ресепшин самі. Далі нас чекали проблема за проблемою. Хотіли написати рідним, що все добре, але Інтернет не те зо він був поганий, його просто не було, ми потратили ще 1 годину і нічого не змінилось, пішли на вечерю(про вечерю після), нерви мої не витримали і я пішла без ніякого негативу запитати, щодо Інтернету, мені сказали, щоб я пішла до басейну, бо там набагато кращий Інтернет, просидівши ще 20 хвилин на холоді, нічого не змінилось, тоді я вирішила, що я вже така мила не буду, я підійшла і пояснила що ми вже 2,5 години намагаємося зв'язатися з рідними, на що мені відповіли, що Інтернет буде кращий в 22, тобто через годину, от це допомогли, але я настояла своєму, вони посміялись один з одним і тоді зателефонували і просто напросто включили його, ми за 2 хвинили, повідомили усіх, а вже за 5 хвилин, був ще один дзвінок після якого Інтернету не було. Ми попросили допомоги з сейфом на що нам сказали іти в номер і за 5 хв прийде людина, яка вирішить цю проблему. Просидівши в номері 30 хвилин, нічого не змінилось, нікого не було, вечір неприємностей тривав, не дочекавшись людини, пішла в душ, а там опа опа, немає теплої води, чекали 5 хвилин, в надії можливо буде чудо, крутили в різні сторони і нічого не допомогло. От тоді терпіння лопнуло, я подзвонила на ресепшин і там була англомовна жінка, яка сказала що всі проблеми вирішить за 5 хвилин, і як ви думаєте, щось змінилось, ні за 15 хвинил прийшов робітник і включив воду в іншу сторону, таки чином, наче ми не туди відкривали, ви запитаєте мене, то що там не було значка чер/синє, скрізь воно було витягнуте, наче навмисно. А людини по сейфу не було і далі, подзвонтла я ще раз, сказали, що зараз буде, на це все пішло 1 година, він ПРИЙШОВ, ось так пройшло заселення.

Територія, дуже красива, велика, чиста, прибрана та доглянута. Лагуна окраса готель, лежаків вистачало всім, трохи старенькі, але ще може бути.

Харчування, нас одразу попередили що то вже не той Єгипет, але ну дуже одноманітно, весь час одне і те саме, але голодним не будеш. М'ясо: курка, гуска, риба. Овочі: диня, апельсини, 1 раз гранат і 2 рази банани, фініки (не завжди спілі). Великий + готелю за 8 барів, дуже зручно. Але, що неприємно вразило, це бармен на барі Bella Vista, приносив напої, лише німцям і англомовним відпочиваючим, ми все брали самі, ніхто навіть не запропонував навіть нам, якось відпочивали теж українці і на прохання принести випивки, було просто проігноровано, в той час як німцям була прикута вся увага. Прикрашали наш відпочинок 4 ресторани, але по сервісу сподобався мексиканський, в по приготуванню смачно було в італійському, ливанський не вразив. Ще один мінус, що салфетки в усіх ресторанах відсутні, а якщо вам пощастить то 1 вам таки дадуть, що дуже незручно.

СЕРВІС дуже багато читала, що всі посміхаються, питають як справи, так, але не в українців, недасиш $ на тебе навіть ніхто не подивиться, мені зовсім сервіс не сподобався, всі дуже не щирі, роблять вигляд наче тебе не розуміють, ти їм по російське, по англійське, а вони типу не зрозуміли, дуже це дратувало.

Прибирання в номер, було хорошим, все чисто, але в гелі для душа доливали води, дуже неприємно. Бар поповнювали через день, за що дякую.

Анімація: 10 людей і нічого толкового невміють робити та провести, ще такої поганої анімації не зустрічала, а про вечірні шоу, це просто один позор, кожний день ходили в надії, що можливо буде щось цікаве, ні дива не було. Містер готель проводили, то затягували так що 2 конкурси тривали 1 годину, такий непрофесіоналізм.

Погода була холодна, на пляж можна іти в 10, а в 3 годині вже холодно, море досить тепле але через постійні вітри, важко як зайти так і вийти в нього. Моя порада тим хто шукає тепло, краще їхати літом.

До речі в готелі діє сертифікат лояльності, треба підписатися на tophotels і приєднатися до групи готелю, при пред'явлені сертифікату, в номер було принесено чайний і кавовий набір та фрукти, можливість зробити 2 фотографії, це дійсно порадувало.

Щодо готелю, якщо у вас міцні нерви можете сміло їхати.

дуже гарна територія лагуна програма лояльності чистота.
жахливий інтернет непривітливий персонал ігноруючий ресепшин мертві корали.
Добавлено 26.12.16 23:45 (5 292 символов в тексте)

16:17 29.12.16

Добрый день, уважаемый Гость!

Нам очень приятно, что у Вас остались замечательные воспоминания о проведенном у нас отпуске и среди многочисленных достоинств отеля вы особенно отметили его красивую территорию, замечательную лагуну, а также специальную программу лояльности.
Относительно Wi-Fi соединения хотелось бы уточнить, что бесплатное Wi-Fi соединение представлено для гостей на всех открытых зонах территории отеля (территория возле бассейнов, возле моря и около каждого из баров). Wi-Fi соединение не рассчитано на просмотр видео-файлов, совершение видео-звонков, использование приложений Skype, YouTube и Viber.
В своем комментарии Вы указали, что остались несколько разочарованы отношением персонала к гостям из Украины. Хотелось бы заметить, что наш отель является многонациональным, и у нас отдыхают гости из Западной Европы (Великобритания, Германия, Дания), Восточной Европы (Польша, Чехия, Словакия, Сербия, Македония), стран СНГ (Россия, Украина, Беларусь). Ко всем гостям мы относимся с одинаковой степенью уважения и не предоставляем никому приоритетов или привелегий, основываясь на национальном факторе. Мы сожалеем, что не все Ваши ожидания оправдались, тем не менее, мы рады, что Ваш отдых состоялся и в целом Вы остались довольны. Все Ваши замечания будут доведены до руководства отеля для улучшения качества обслуживания и создания всех необходимых условий для комфортного отдыха наших гостей.
Мы надеемся, что Вы отнесетесь к нашим комментариям с пониманием, и, если Вы пожелаете еще раз посетить Хургаду, Вы выберете наш отель. Уверяем Вас, что со своей стороны приложим максимум усилий, чтобы сделать Ваш отдых максимально комфортным.С нетерпением ждем Вас к нам в гости!

С уважением,
Администрация отеля

22:17 02.01.17

Дякую за правду!
Як Ви праві! Коли я їхала в цей готель (21-28 грудня) були тільки позитивні відгуки і, як я зараз бачу, заказні!
Ви реально написали правду, я з Вами цілком згодна!

Все отзывы OLJASHEVCHUK-139 (1)