Регистрация: 17.01.17
январе 2017
09.01.17 - 16.01.17

Супер відпочинок!

Цієї зими (з 9.01.17 по 16.01.17) ми перший раз сім’єю з дитиною віком 9 років вирішили полетіти до Єгипту, а саме у цей готель. Одразу скажу, що нам все дуже сподобалося. Дали номер 2111, там було чисто, затишно все в білих тонах, прибиральники завжди питали чи все добре, чи все сподобалося, крутили з рушників лебедів. Взагалі візитка цього готелю це його персонал. Прибиральники, офіціанти (дуже веселі, привітні і швидкі) дівчата і хлопці аніматори( Вони просто супер! Великий привіт АНІ, вона просто енерджайзер і не давала халявити на фізкультурі))) прекрасна дитяча дискотека та розважальні програми, особливо мені сподобалося як співає хлопець – єгиптянин по четвергах ну і йога теж сподобалась ), привітні та виховані гіди, наш був АХМЕД, - відповідальний, вихований, серйозний і веселий, ми ним задоволені. Ну і звичайно я не можу не згадати найколоритнішу людину цього готелю ХАСАНА))) Дякуючи йому настрій завжди був на висоті, а те як він робить коктейлі це просто супер!!!! І ще дякую Хасану за вирізані букви з апельсину та пісні (він знає))) Було дуже класно!!!! Тепер щодо пляжу: він красивий з коралами і рибками, проте якщо не бути обережними можна дуже подертися і без взуття спеціального туди не бажано лізти. А так вода тепла ми з малим майже не вилазили з моря, на загоралися і як на диво жодного дня не було вітряного! Проте з малими дітьми треба бути обережними! Вечорами тепла кофта або легенька курточка не завадить. Харчування тут на висоті, ми просто об’їдалися, а які там смачні солодощі!!!! Одним словом відпочинок вдався. Хочу подякувати усім хто працює в цьому готелі, а керівництву побажати берегти персонал!

Kateryna оценил сервисы

персонал кухня аніматори хасан)
Добавлено 17.01.17 19:30 (1 644 символов в тексте)

22:03 17.01.17

Добрый вечер, Катерина! Огромное спасибо за теплые слова, надеюсь, что в следующий раз Вы выберете наш отель, мы всегда в Вашем распоряжении))
Представитель отеля Виктория.

Все отзывы Kateryna (1)