Регистрация: 21.01.17
декабре 2016
05.12.16 - 12.12.16

Корректный отзыв - Архив: не влияет на рейтинг
Отзыв по отелю до реконструкции (не влияет на общий рейтинг)

Відпочивали з чоловіком і ще однією нашими друзями (чоловік...

Відпочивали з чоловіком і ще однією нашими друзями (чоловік і жінка) в цьому готелі в грудні 2016 року. В Єгипті ми всі були вперше, тому не маємо з чим порівнювати, але хочеться поділитись враженнями саме від цього готелю, так як вони можуть дуже пригодитись!

Отже, приїхали ми в готель близько 20 год., в нас відразу забрали багаж і відправили на вечерю. Тому голодними ми не залишились.

Після вечері ми пішли на рецепцію оформляти поселення і тут почались перші пригоди. Нам сказали, що номер буде з виглядом на сад, але якщо ми хочемо, нас поселять в номер з виглядом на море. Якщо ми погоджуємось негайно- доплата 30 дол. Якщо ми спочатку заселемось в номер з видом на сад і захочемо звідти переїхати - такий тариф вже не дійсний і нам треба буде платити 15 дол. кожного дня.

В мене вже виникло бажання відразу дати їм 30 дол., але мого чоловіка це обурило і він сказав, нехай нас поселяють в звичайний номер, ми доплачувати не будемо.

Зайшовши в номер, ми зрозуміли, що нам пощастило, бо він був великим з двоспальним ліжком і диваном. І як зранку ми побачили - з нього було видно море!!!

Чого не скажеш про наших друзів, які приїхали на медовий місяць. Їхній номер був не в головному корпусі!! Маленький!

На наступний день вони правда поміняли номер, але вже після обіду. І в номері було 2 односпальних ліжка(

Тому мати хороший номер - це швидше везіння.

Негативи з якими ми стикнулись при проживанні:

- в коридорі на нашому поверсі обдерті стіни і постійно стояла брудна посуда.

- місцевий алкоголь жахливий, після 3-4 днів його неможливо пити. Всі коктейлі на смак однакові!! Навіть якщо брати чисте віскі - ним явно не нап'єшся.

- ми так і не потрапили на обіцяну безкоштовну вечерю в італійському ресторані , бо кожного разу, коли підходили записатись, казали, що немає місця. Адміністратору було байдуже до нас.

- мене з чоловіком переплутали з нашими друзями молодятами, і нам в номер принесли відкритку і фрукти. Вони ж так і залишились без привітання.

- коли в мого чоловіка було день народження - адміністрація забула його привітати, хоча я попередньо про це домовлялась.

- на території готелю багато нав'язливих місцевих, які постійно хотіли нам продати якусь екскурсію.

- після 9 вечора, ні в ресторані, ні в барі немає жодних закусок, тільки алкоголь!! Тому не забудьте на вечері поїсти і взяти щось в номер, або купити.

- при поселенні на Вас будуть намагатись додатково заробити, як я писала вище.

Якщо Ви молода пара чи компанія, то врахуйте наступне:

- при поселенні відразу кажіть, що Вам потрібен номер з двоспальним ліжком.

- відразу в день поселення домовтесь за вечерю в італійському ресторані.

- якщо Ви так, як і ми, любите ввечері посидіти з бокалом вина чи віскі - привозьте його зі собою. Місцевий алкоголь неможливо пити і від нього ніякого ефекту. Єдиний нормальний там алкоголь - пиво. При цьому, в Єгипті алкоголь дорогий.

НАЙГОЛОВНІШЕ!!!

Знаю, що це відноситься не до готелю, а до турфірми, АЛЕ НЕ ВІРТЕ ТОМУ, що Вам скажуть працівники турфірми ANEX TOUR про екскурсії і їхні ціни.. Так, як ми вперше були в Єгипті і перший раз знайомі з працівниками ANEX TOUR, ми повелись на них і виклали за екскурсії більше 300 дол. Хоча в місцевих те саме в кілька разів дешевше.

З тих екскурсій, які пропонує турфірма можна поїхати лише на дайвінг з яхти і можливо сафарі на джипах.

Тільки не їдьте на оглядову екскурсію і вечерю, бо зіпсуєте собі цілий день.

Я би про це ще багато написала, але це вже не стосується готелю.

Загалом саме в готелі було непогано, якщо уникнути наших помилок. Так, ми очікували більшого, але він відповідає тим грошам, які ми заплатили. Правильно писали попередні відвідувачі, що це хороший бюджетний варіант.

їжа нормальна. номер прибирають кожного дня. наявність пантона і красиві рифи. аніматори стараються. хороше пиво.
в коридорах обдерті стіни. алкоголь поганий. після 9 вечора ні в барі ні в ресторані не візьмеш їжі. неуважність персоналу і небажання допомогти. меблі старі.
Добавлено 21.01.17 15:44 (3 702 символов в тексте)

13:23 23.01.17

За 30 долларов с видом на море - это даром....Я сторговался за 60,а белорус после меня за 56,50!))) Если хотели напиться,то можно на баре договорится с барменом и купить у него бутылку местного шмурдяка за 1-2 доллара.

Все отзывы Тетяна (1)