Регистрация: 22.02.17
феврале 2017
08.02.17 - 21.02.17

Відпочинок у лютому 2017

Вчора повернулись з 13 денної відпустки у Jaz Fanara) можливо, наші враження будуть комусь корисними)

В цей готель ми з чоловіком полетіли по рекомендації нашої туристичної компанії. В Єгипті вже були неодноразово, тому порівняння з іншими готелями маємо.

Ще в агентстві були проінформовані, що номера мають кілька категорій. Але також нам сказали, що готель не заселений і зазвичай в таких ситуаціях поселяють усіх туристів в номери найвищої категорії. На крайній випадок на місці можна буде домовитись, як повезе- за 20-50 у.е чи просто гарні очі. Саме цей факт зіпсував перше враження про готель при заселенні і вбачаю в цьому провину турагенства. Доплата при заміні номера 20-25 евро за добу, але усім роблять стандартну знижку і за 10 євро за добу заміняють номер будь-якої категорії на найкращий. Якби ми одразу купили путівку з номером Суперіор в турагенстві, то таких негативних вражень і невдоволення при заселенні не отримали. Доречі, таких туристів як ми було багато. Щодня ми спостерігали, як такі ж як ми туристи, пробували "порішати за 50 у.е", але марно)) в данний момент готель має на заміні номеру стабільний прибуток. Тому, тим хто хоче проживати в гарному номері рекомендація-купуйте його одразу дома. До номеру Суперіор претензій не буде- велика площа, гарні меблі, нормальна сантехніка, все більш-менш нове,до моря і ресторану близько ( навідмінно від номерів нижчої категорії).

Харчування було нормальним. Щодня курка, говядина ,риба, гарніри, овочі і фрукти, супи. Голодними не були) смачно, але за 13 днів стало дуже одноманітним ( тим хто їде на 7 днів набриднути не встигне). В проміжок часу між сніданком і обідом, обідом і до 17.00 можна перекусити біля бару, що знаходився поряд з басейном. Тут є але)) перекус, то гамбургер і фрі та інший фаст-фуд) тим, хто не планує привести 4 кг лишньої ваги перекусити немає чим. Жодних фруктів чи чогось легкого. Знайти яблуко чи банан для Вашої дитини не вдасться. На цей недолік я вказала адміністрації, але змін не відбулось. В барі біля басейну також є морозиво, соки, алкогольні та безалкогольні напої.

А тепер про пляж) ми їздимо за морем, тому тут побачили кілька вагомих недоліків. 1) на самому пляжі відсутній душ, тому щоб змити морську воду після плавання потрібно піднятись до бару, що знаходиться на пляжі( метрів 40). До туалету потрібно повертатись до басейну ( а це більше 100 м), особливо це незручно для людей з дітьми. В барі на пляжі окрім напоїв нічого немає. За морозивом чи "перекусом" доведеться повертатись до басейну. Тим, хто відпочиває тільки біля басейну все буде зручно і комфортно. Любителям моря потрібно бути готовим до дальніх походів. Понтону на пляжі немає. На сусідній пляж, де понтон є, туристів нашого готелю не пускають ( в протилежному нас запевнили в турагенстві). Wi-fi працює тільки біля рецепшену і басейну. Кожен їде за різним відпочинком і ми познайомились з людьми, які неодноразово повертаються саме в цей готель, але по моїх критеріях відпочинку ставлю готелю" 4 -". Про персонал. 5+ персоналу ресторану- хлопці позитивні, уважні, дружелюбні) хлопці, що працюють на барі також молодці- завжди з посмішкою. Прибирання в номерах нормальне. Єдине, що оновлення води чи засобів гігієни було трохи неохочим ( якщо 5 мл гелю для душу ще є, новий ніхто не поставе). Мабуть, політика готелю - "економія повинна бути економною")))

Алена оценил сервисы

Добавлено 22.02.17 12:01 (3 379 символов в тексте)

20:49 22.02.17

Уважаемая Алена!