Регистрация: 29.03.17
Отзыв об отеле Hilton Sharks Bay Resort (отель был переименован 01.04.23)
марте 2017
20.03.17 - 27.03.17

рекомендую

Віддихали в Єгипті перший раз в кінці березня 2017. Сама довго вибирала готель, перечитувала відгуки, тому вирішила поділитися своїм. Може, комусь стане у пригоді.

Поселили нас скоро, номер дали гарний, ремонт, нові меблі, нова сантехніка. Вікна виходили на басейн, зразу з кімнати попадаєш на терасу до басейну. Фактично два входи, так виходить, хто на першому поверсі. В номері фен, чайник, чашки, холодильник, сейф. Після літака спала добре, другу ніч заснути не змогла. Наш корпус знаходився близько до сусіднього готелю і там страшенно гудів сервіс блок. Пішла на рецепцію, пояснила проблему, сказали номер поміняють, дозволили самій вибрати корпус. Походила по території, вибрала. На рецепції попередили, що меблі гірші, ремонт там був давно. Тому решту днів жили в гіршому номері, але в принципі цілком пристойно, все працювало, і головне було тихо. Постіль, рушники – чистенькі. В номері був шампунь, мило, гель для душу, крем. Чайові за прибирання залишала. Але мені було не жаль, вони так стараються, сердечка, лебеді нам робили.

Територія гарна, зелена. Все чистенько і доглянуто. Ми були на першій лінії, до моря близько, всі басейни працювали. Але все одно їздив автобус, для тих хто не хотів іти два метри. Берегова лінія не велика, пляжі на різних ярусах, місця багато. Це одна з найкращих бухт, море чистеньке, корали дуже гарні, рибок багато. Кожен день ходила в сауну.

Харчування. Всього було вдосталь, як на мене доволі великий вибір страв, все смачне і свіже. Зразу прибирали, обслуговування хороше. Єгиптяни дуже привітні і усміхаються щиро. В барі на пляжі давали дуже смачні сандвічі з тунцем ( просіть гарячі) і картоплю фрі. Чіпси не смачні, пиво так собі, але це дрібниці. Смаки різні.

Всі нарікають на гідів. Але в нас був хороший. На всі питання відповідав, за екскурсії порозказував, але дуже не нав’язував. Ми купили супер-сафарі. Залишилися дуже задоволені.

Ще один великий плюс. В холі на рецепції був вайфай.

Готель в 5 хвилин від Soho square. Дуже гарно там ввечері гуляти. В 5 годині на пляжі вже холодно, сонце сідає рано.

гарна бухта красива територія вайфай
Добавлено 29.03.17 20:28 (2 074 символов в тексте)

20:14 30.03.17

Спасибо за отзыв Гарний ! Но поняла все не очень ! Хотим в отель в мае !

Все отзывы Olesia (1)