Регистрация: 17.04.17
марте 2017
11.03.17 - 18.03.17

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Рай

Відпочинок в цьому готелі здався нам раєм.Поселили в 10,дали сніданок.Всі привітні, дружелюбні.Все було найкращим чином : від рецепції до пляжу.Зонтів вистачало, пляж чудесний.Територія супер.Все потопає в квітах.Номер прибирали щоденно.На прохання принести гладильну доску зреагували відразу.Торт був як комплімент на день народження.Гроші по найкращому курсу можна міняти в автоматі на рецепції. Вистачає ресторанів,барів як на пляжі так і на території.Прекрасний російськомовний аніматор Оксана.На пляжі в барі чудесно обслуговував Махмед.На рецепції 11 нас приймали і 18 проводжали 2 чудових хлопців, виражаємо їм особливу вдячність.Ввечері розпилюють суміш від комарів, але з собою варто взяти раптор в кімнату.Відпочинок залишив приємні враження,хочеться ще повернутися в цей готель.

Добавлено 17.04.17 17:43 (789 символов в тексте)

16:56 30.04.17

Я не националист, но по-моему все доступно и понятно, так же как и по-бялоруски... это родные языки, развивайтесь, Яна...

12:09 14.05.17

Уважаемая Людмила,
Благодарим Вас за добрые слова в сторону нашего отеля и приятные впечатлнеия, которые Вы храните от пребывания в нашем отеле.
На приятно слышать, что мы превзошли Ваши ожадинаия и хотелось бы так же попросить Вас доьавить несколько слов о размещении, питании и сервисе в отеле для того, чтобы наш будущие путешественники могли видеть Ваш отзыв в главной папке и зналт больше информации о нашем отеле.
Благодарим, что так высоко оценили работу персонала нашего отеля, в особенности работу службы размещения и анимационной команды.
Рады будем видеть Вас в нашем отеле вновь!
С уважением,
отельный менеджмент