Регистрация: 13.06.16
мае 2017
01.05.17 - 10.05.17

Перший відпочинок з дітьми

Jaz aquamarine 5

Вчора повернулися сім'єю з відпочинку з Jaz aquamarine

В Єгипті уже разів 7 відпочивала в Шармі, вперше саме в Хургаді, і з маленькими дітьми 1,5 р, та 4,5 р.

Готель має гостей переважно з Європи - німці, поляки, чехи, китайці, українців не багато, заселений на 70% відсотків , людей не відчувалося , не було скупчень ні біля басейнів , ні на барах, ні на пляжі.

1. Територія гарна, зелена, велика і доглянута, басейнів на будь-який смак, 30 см, 50 см (криті) і глибше, море - мілководдя, для дітей саме те, відливи зранку переважно, тому в першій половині дня відпочивали на басейні, аквапарку. Пляж достатньо великий, понтону немає, навіть табличка висить - купання у морі під вашу відповадальнісь, beach guard відсутній. Сам пляж не прибраний і занедбаний - пластик на березі, пластик у воді , сумно. Жодного разу за 7 днів ми не бачили, що прибирають пляж чи вирівнюють пісок! Хотіла поскнорлити, в сусідньому готелі , був понтон - охоронець не пустив , хоча розповідали , що вдавалося пройти. З пляжу в море не зайдеш, з маскою не поплаваєш, для нас це був великий мінус.

2. Заселення. Усіх українців, з якими ми спілкувалися селять так - край готелю , корпус 2 чи 1, з видом в паркан сусіднього готелю . Кому сподобається , захочуть же переселетися. А потім бізнес - не хочеш стіну споглядати, плати 20€ за день. Ми змінили номер за 50 $ на тиждень, в кишеню дали хлопцю з рецепції. Заробляють араби як можуть, така собі корупційна схема , чим вони гірші за нас ))) Але ми дуже хотіли нормальну кімнату, тому закрили на це очі. Номери усі однакові - меблі нормальні, все працювало, прибирали щодня

3. Їжа одноманітна, меню день-вдень повторювалося, на вихідних тематичні вечері, меню урізноманітнювалося. Голодними не були ніколи, але під кінець цю їжу вже їсти не могли. Були пакетовані соки (яблуко, манго, гуава, апельсин) лише на барах , морозиво Nestle на пляжному барі, смачні вафлі в аквапарку. Аля-карт ресторани усі платні , 12€ з людини, ми не ходили

4. Анімація - відвідували лише вечірню анімацію міні-диско для малих, дітям подобалося танцювати, дитячі аніматори склали приємне враження. Є дитячий клуб, так і не дійшли, море було в пріоритеті. За відсутності моря Хургада нас розчарувала, Шарм нам ближчий - не те Червоне море без його рифів та підводного світу. Готель обирали для відпочинку з маленьким дітьми і , в принципі, по цим критеріям він нас задовольнив. Але якби довелось обирати цей готель для сімейного відпочинку без дітей, вдруге б цей готель я б не обрала

зручність відпочинку з дітьми
недоглянутий пляж корупція при заселенні
Добавлено 10.05.17 23:49 (2 523 символов в тексте)

19:43 10.07.17

Уважаемая Юлия.
Мы искренне благодарим Вас за отзыв.
Будем рады видеть Вас и Вашу семью в отеле.
С самыми теплыми пожеланиями.

14:54 12.11.17

Добрый день. Вынужден с вами не согласиться в некоторых вопросах. К примеру, вы пишите: " ... иластик на березi" - где вы нашли в Египте березу!? Сколько лет езжу, не встретил еще не одной. В этом отеле на пляже точно нет! Вы пишите про отдыхающих арабов : "...чим вони гiршi..."- может быть от них и попахивает немного, но уж, надо признать, не на столько! Можно просто не подходить очень близко. А ваше высказывание "... нi бiля басейнiв..." меня вообще "убило"- ваш отзыв могут прочитать не только взрослые, но и детки! Прочитав такую фразу они могут научиться плохому, давайте уважать чувства культурных людей и не опускаться до ругательств. Хорошего вам отдыха в новом году!

20:34 10.02.18

Спасибо, Артем. Рыдали с мужем от смеха над вашим коментарием. Скажите, а можете также прокоментировать отзыв на каком-нибудь еще нерусском языке (допустим на английском или румынском) исходя только из внешней похожести слов при написании? Предлагаю варианты ВАС (англ. бак) --> вас (рус.) И обязательно не забудьте пристыдить автора, если какое-то слово просто по вашей русской "воспитанности", покажется вам нецензурным.

P.S. Так, на всякий случай, может в жизни пригодится:
на березі - на берегу
чим вони гірші? - чем они хуже? (то есть смысл в том, что они НЕ хуже)
біля - возле

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

Читать полностью на TopHotels

18:40 11.02.18

Добрый вечер! Попробуйте РЕАЛЬНО углубиться в историю возникновения и развития языка, на котором написан отзыв. Как вы думаете, какое отношение имели к нему государства: Австровенгрия, Польша и Россия? Что легло в основу? Внешняя похожесть слов при написании? Вы серьезно?Так, на всякий случай, может в жизни пригодиться - пролистайте пару книг по парономической аттракции или учебник для школьников по лингвистике.Посмотрите на названия сайта, где мы с вами "культурно" общаемся и вам, наверное многое станет понятно. Я на это надеюсь! Поэтому и нет отзывов на Румынском, Польском, Венгерском языках, имеющих тысячелетнюю историю культурного общения.
NIE TRZEBA SIE OSZUKIWAC!

16:37 06.03.18

Артем, извинте, что сразу не поняла. Желаю вам поскорее избавиться от этого ужасного психического расстройства, которым вы страдаете. Хорошего вам психиатра и успешного выздоровления!

Все отзывы yuliyaisa-756 (1)