Регистрация: 15.05.17
Отзыв об отеле Anita Blue Sky Hotel (отель был переименован 01.01.19)
мае 2017
01.05.17 - 15.05.17

Хороший відпочинок в хорошому готелі

І так, попалася нам горяща путівка в Туреччину, Кемер, Кіріш на 6 днів за 180у.о. все включено і ми не задумуючись поіхали. Відпочивали з 28.04.17 по 05.05.17 з друзями. Трохи переживали чи не буде прохолодно, але Туреччина нас порадувала теплом. В середньому температура була від +25 до 30 градусів. Вода нереально чиста, правда перші 2 дня на стільки холодна, що кості ломало. Десь на третій день відпочинку, почала прогріватись і вже з задоволенням можна було плавати. Ми відкрили сезон, тому одного дня готель відкрили, на наступний день ми заселились. Готель хороший. Чисто. Номер на 3-іх, 2-одинарні ліжка та 1 двоспальне. Номер відповідає фотографіям і має все необхідне: тумбочка біля кожного ліжка, туалетка з великим дзеркалом, стіл, величезна шафа купе, телефон, холодильник, невеличкий плазмовий телевізор, підлога-плитка, балкон з видом на гори(на балконі стіл та 3 крісла, а також металева сушка для одягу). Ванна кімната гарна, велика душова кабіна, фен і навіть телефон -все працювало. Кожен день міняли рушники та застеляли ліжка (хоча ми це і самі робили:). Двері на балкон ми закрили і не могли відкрити, зранку сказали адміністратору, прийшли з обіду-все відкривалось. Кухня нормальна, за таку ціну, я б сказала дуже добра. Море продуктів звичайно не було, але пластівці(ранок), макарони, рис, картопля, різноманітні салати, сири, ковбаски, багато солодощів та фруктів - було достатньо. Час від часу була курка та фарш різного приготування, правда коли одного дня заселились 150 турецьких студентів - не хватало на всіх. Напоі: соки, вода, апарат з гарячими напоями, пиво, горілка, джин з тоніком не погані:), вино - не дуже(. Інтернет платний, за день 1 долар і то тягнув біля рецепціі. Обслуговування хороше, старались. Часто питали як відпочивається і чи все нормально. В готелі працювала анімація, вечером з 9 розважали гостей конкурсами. На територіі готелю є клуб, в якому ми не були, тільки запитали ціну кальяну-10уо, то ми ходили в кафе за кутом ,,Алі-Баба", де брали кальян по 5уо та й ще кожен раз нас пригощали безкоштовно чаєм і користувались безкоштовним wi fi. З готелю до пляжу хв 5-7 йти. На пляжі велика галька. Від готелю на пляжі є своі лежаки з матрацами та металеве накриття від сонця. Брали годинну екскурсію на катері по ціні 15 уо з людини, хоча стартували з 30) То ж пам'ятайте торгуватись. Загалом дуже задоволені. Blue sky hotel дякуємо за хороший сервіс.

Добавлено 15.05.17 22:43 (2 407 символов в тексте)

13:49 17.05.17

А кто в этом сезоне на ресепшене работает?

19:54 19.05.17

Вадим, я не знаю ім"я, можу тільки сказати що це був старший мужчина, не високого росту і досить непоганим російським язиком)

Все отзывы Наталя (1)