Регистрация: 22.04.17
мае 2017
01.05.17 - 31.05.17

Готель просто клас !!!

ТРАНСФЕР. Нас привезли до отеля о 23:27. В отель заселили буквально через 23 хвилини. За цей час ми повечеряли. Була пізня година і ресторани закривались і асортимент був не великий.

НОМЕР. Номер був старий, меблі старі. А найгірше те, що замісьть душу ванна. НО добре було те що був шланг. Жили на першому поверсі. В 1-ий і 5-ий дні нас покусали комарі. Но в цілому номера нормальні.

ЕКСКУРСІЇ. Поїхали на екскурсію під назвою ,,Все в одному". Недарма заплатили гроші. Можна сказати для такої прекрасної екскурсії замало. С початку ми катались на банані. Потім нас завезли в інший порт і ми пересіли на яхту. Ми пливли приблизно 15 хвилин. Перша зупинка дайвінг. Було цікаво нас фотографували під водою. Ті хто не погружались під воду. Плавали. Далі нам приготували обід було дуже смачно. Ми знову попливли. Наступна зупинка була виключна для плавання. Ну ось так закінчилась екскурсія.

ЇЖА. Найкращий для мене ресторан Італійський. Їжа супер.

ТЕРИТОРІЯ. Територія велика. Було десь 6 басейнів і 2 аквапарки. Було 4 ресторани. МИ були посередині території. Було близько до моря і до рецепшину. Не доплачуйте за номера з видом на море і на басейн. Бо нам треба було пройтись 20 метрів і воля басейн.

ПЛЯЖ. перші 2 дня штормило не пускали купатись. А в остаттні 2 дня хтось зламав пантон (пірс). А в інші море спокійно і всьо клас риб багато і коралів тоже.

ЗАГАЛЬНИЙ НАСТРІЙ. Мені сподобалось кафе. Дуже привітний персонал. Я святкувала день народження в Італійському ресторані ввечері накрили настіл. Принесли торт. І заспівали Happy Birstday. Було дуже приємно. По своєму опиту знаю що в готелі працівники мають знати різні мови. І в цьому я нерозчарувалась.

Приїжджайте сюди !!!

анімація персонал їжа територія сервіс Кваліфікованість персоналу
номер пляж
Добавлено 17.06.17 20:16 (1 720 символов в тексте)
Все отзывы solomiia Kachurovska (2)