Регистрация: 15.10.17
Отзыв об отеле Otium Hotel Seven Seas (отель был переименован 01.01.20)
октябре 2017
01.10.17 - 15.10.17

Море, сонце, пляж + animation team-Ваш неперевершений відпочинок

Поділюсь і я своїми враженнями від відпочинку в готелі Otium Seven Seas!

Найголовніше(і це не має відношення до самого готелю) з погодою повезло(особливо враховуючи те, що з дому приходили новини про нічні заморозки). Злива, яка пройшлася над готелем, була скоріше в радість, і жодним чином не могла вплинути на відпочинковий настрій. Адже, ВІДПОЧИНКОВИЙ НАСТРІЙ залежить, по-перше, від тебе самого, по-друге, від місця відпочинку, по-третє-від тих людей, які «допомагають» тобі відпочивати і по-четверте...(про погоду вже згадував)))

Детальніше зупинюсь на 2 і 3 пунктах адже з іншими двома все і так зрозуміло.

Отже,пункт 2-сам готель...дуже класна місцина для сімейного відпочинку. Велика, шикарна територія, гарні краєвиди, басейни на будь-який смак, безліч розваг, як для дітей так і дорослих. До моря рукою подати. На пляжі завжди вдосталь лежаків і доволі-таки чисто, враховуючи велику кількість відпочиваючих. Ресторанне меню-найрізноманітніше, здатне задовільнити будь-які смаки і вподобання. Тут готують СМАЧНО. Бар теж на хорошому рівні. Персонал завжди усміхнений і привітний.

З мінусів: більшими були очікування щодо самого номера, але, оскільки він потрібен був лишень, щоб переночувати, то уваги особливої на це не зверталось; wifi-на поганому рівні, особливо в вечірній час; захід в море-незручно, особливо з дітьми.

Пункт 3- animation team- вам респект!!! Мар'яна, Віка, Олег, Ксюша, Айдін, Лілі, містер Джамшут-Ви реально круті і завдяки Вам наш відпочинок був наповнений морем позитивних емоцій, приємних вражень і призів. Ми раді знайомству. Впевнений, це була не остання наша зустріч).

Ось так коротко про враження. Otium Seven Seas допоможе Вам гарно відпочити, але, в будь-якому випадку, все залежить саме від Вас.

Ciao-Ciao, бай-бай, пока-пока, мяу-мяу. До зустрічей!

wifi захід в море
Добавлено 15.10.17 23:05 (1 800 символов в тексте)

15:20 16.10.17

Шановний Романе,
Дуже дякуємо за відгук про наш готель на цьому сайті. Нам дуже приємно, що Ви задоволені відпочинком в нашому готелі.
Дуже дякуємо за теплі слова в адресу анімації. Ми обов"язково їм передамо Ваші відгуки.
Будемо раді бачити Вас і наступного разу серед гостей Otium Hotel Seven Seas.
З повагою та найкращими побажаннями,
Ярослава Мернеклі
Smiley Service Chief