Отдыхал в
августе 2006
01.08.06 - 15.08.06

З 4 по 17 серпня 2006 року я з подругою відпочивала в готелі...

З 4 по 17 серпня 2006 року я з подругою відпочивала в готелі SUNPARK.Враження просто незабутні.Туреччина-the best! Що я можу вам сказати? Готель,-це не основне для хорошо відпочинку! :-) Так,SUNPARK,далеко не найкращий 3* готель,але свої плюси він однозначно має.Зокрема:

-розташований в самому серці Beldibi,тобто вийшовши з готелю,турист поринає у світ магазинів,пропозицій,ресторанів,дискотек і т.д. і т.п.

-готель розміщений на першій береговій лінії(3хв до моря),на пляжі є шезлонги,зонти(все як обіцяно),море просто казкове.

-готель-невеличкий,затишний,правда ремонт йому б не завадив

-в номері є телевізор,кондиціонер,холодильник,телефон

-харчування- прекрасне,всі туристи просто переїдались.Їжа різноманітна і в великій кількості

Ну,думаю,я назвала вже досить плюсів.Мінусів також вистачае,але не будемо про них.

Одним словом,я раджу всім відвідати Туреччину і по бажанню готель SUNPARK,ви не пожалкуете.

О,до речі,ледь не забула,персонал готелю в основному чоловічий(за вийнятком прибиральниць),дуже привітний і т.д.Дівчата не вірте туркам! Їхні слова,компліменти,блискавичні погляди-це все фальш,так звана вистава!Особливо обережно і з насторогою ставтесь до хлопця RAMILYA,який працюе на рецепшені,бо він найбільший ловелас,він свою жертву обирає в перший день вашого приїзду,засипає її компліментами,признаннями у вічному неземному коханні і т.д......... Це коротко про турків.

Ще хотіла б звернутись до любителів нічного життя.Beldibi-це те,що ви шукаете!Велика кількість ресторанчиків( романтичні чи в турецькому стилі) та дискотек.ТАК! ДІСКО тут просто офігенні!Класна музика,приємні люди,легкий морський вітерець,лазарне шоу і просто не реальний денс-двіж вологих людських тіл! Ось так! Ось це і є справжня туреччина! На кінець хочу вам сказати: щастя не в готелі і не в його зірочках,а щастя насправді в класному,активному,відпочинку!!!!

Добавлено 24.08.06 20:22 (1 864 символов в тексте)