Регистрация: 23.09.11
сентябре 2011
01.09.11 - 15.09.11

1.3

З 05.09.11 до 15.09.11 ми з сестрою відпочивали в готелі...

З 05.09.11 до 15.09.11 ми з сестрою відпочивали в готелі Гренада! Готель який далеко не тягне на 4 *! Перше на шо звернулась увага при приїзді в готель, що в холі на всіх диванах солодко спав весь персонал, небуло куди навіть присісти!

Краєвид з номера нагадував дешевий мікрорайон! Заходячи в номер неможливо було не замітити шо ковролін був в волоссі попередніх туристів і в плямах різних кьолоьрів не маленького розміру, а в санвузлі текли потоки з умивальника,унітазу і душу,чесно нагадувало гадюшник!

Попробували скориситатись інтернетом , один роздовбаний комп"ютер в холі з недокінця робочою клавіатурою 2,5 лева на пів години при чому більшу частину нашого часу не загружались сторінки, або вирубався комп"ютер!

Харчування на перший погляд було нормальне, але на 2,3 день це все проїдалось,соки порошкові юпі, вода для чаю літна, пакетики чаю найдешевші які навіть не запарювались,кава помиї! Нам повезло що у нас були тільки сніданки! Рестораном це важко назвати "дешева столовка", столи грязні, скатертини не мінялись протягом тижня на ній були засохші недоїдки, під час сніданку столи не прибирали і приходилось відставляти це самим!

УВАГА! Останньою краплею терпіння була крадіжка покоївкою грошей з мого гаманця і сумочки! Коли я йшла на пляж я повернулась в номер за забутим кремом, коли дійшла до номера робилося проміжне прибирання, коли я зайшла покоївка сиділа біля тумбочки з моїм відкритим гаманцем! Коли вона мене побачила кинула і вибігла з номеру , я спустилась на рецепцію і повідомила адміністратора, дівчина практично мене не розуміла або не хотіла розуміти! В холі зібралось багато народу в тому числі керівники служб готелю, всі мило між собою спілкувались болгарською мовою! Я попросила викликати міліцію, але міліція також розмовляла болгарською не звертаючи на нас увагу! Чесно захисту я немала ніякого, один працівник готелю пробував мені запхати гроші тільки щоб мовчала! На наступний день нам запропонували звернутись в райвідділ, знаючи що ми не встигнемо через від"їзд!

ВИСНОВОК! Паршивий готель, паршивий персонал!!!

Добавлено 23.09.11 21:44 (2 059 символов в тексте)

22:04 23.09.11

В нас така сама ситуація, у покоївок з адміністраторами все схвачено, то для них стабільні ситуації! Нам вони говорили, що таке сталось перший раз!
Перекладача нам не надали, і продовжували спілкуватись між собою на болгарській!
ПРи виклику нашого туроператора також приїхав болгарин, який відповів я нічим не можу вам допомогти!

Все отзывы OksanaLviv (1)