Отзыв об отеле Sonesta Pharaoh Beach Resort (отель был переименован 01.01.18)
октябре 2011
01.10.11 - 15.10.11

Відпочивала з подругами. Готель на мою думку дуже хороший...

Відпочивала з подругами. Готель на мою думку дуже хороший. Погода на нашу удачу була також чудова. Подруги були вперше. Я бувши у рекламному турі у 2009 році побачивши, що собою представляють більшість готелів Єгипту, можу зі сміливістю назвати даний готель середньої 5*.

Пляж:

для маленьких діток, які не вміють плавати - плавного піщаного заходу в море немає. Є можливість плавати тільки з понтону де глубина при заході десь 1.60 м. така як у басейні. Або ж коли великі хвилі - тоді глубина може бути більша. На глубині пісочок. Навіть подруга, яка не плаває впевнено спокійно заходила в море. Діти маленькі, які не вміють плаватисидять в басейні, або в морі з кругом. Є поряд ще один понтон звідки можна побачити також коралів та чудових рибок. До пляжу пару кроків, але всеодно деколи сідали на шатл бас, який підвозив до самого пляжу:). На пляжі є закусочний бар, де можна обідати.

Сервіс:

Перебування було комфортне і всі питання як нарахунок номеру, прибирання та позьбами принести то праску, то показати як працює сейф виконувались. В ресторані та в лоббі приємна обслуга.

Анімація:

аквааеробіка, йога, латино-американські танці, пляжний волейбол, вечірні шоу - всен було супер. На прикінці відпочинку жодного шоу не пропускали. Шоу Майкл Джексон був супер:). Що правда дискотека простенька. Я думаю молодь яка хоче кланої дискотеки їздить десь у місто.

Мінуси:

В номерах меблі вже трохи старенькі та лежаки на пляжі також вже старенькі. Не сподобався закритий басейн.

Ці мінуси жодним чином не спортили наш відпочинок!

Фото турагента отеля

Добавлено 03.11.11 14:27 (1 554 символов в тексте)