Отдыхал C маленькими детьми в
июне 2013
13.06.13 - 20.06.13

3.8

Чорногорія, Sveti Stefan 2013

Були сім'єю в червні 2013 року. Двоє дорослих і дитина 2,5 роки. Номер тримісний (№4). Вілла сподобалась. Розташована приблизно всередині Св.Стефана - до моря 100 м по вулиці і 210 сходинок вниз. Чисто - прибирання в номері і заміна рушників кожного дня. Постільну білизну замінили на 3 день (ми були тиждень там). Сніданки (шведський стіл) мені не дуже сподобалися, але позитивно, що вони є на віллі і не треба нікуди зранку йти. Фото вілли в інтернет відповідають дійсності. Правда, з тримісного номера вигляд більше на сусідню віллу, ніж на гори. Але з номерів 2+1 і з апартаментів, а також з тераси відкривається гарний вигляд на море і на острів Святий Стефан. Номер досить гарний і ціна за нього адекватна (у Криму не дешевше, я б сказав - дорожче).

Про поселення Св.Стефан: море чисте, людей на пляжі у червні було взагалі мало (початок сезону), погода вкінці відпочинку була +28...32 град.С (на обіді вже було трохи некомфортно на пляжі - дуже спекотно). Правда пляж - лише галька або дрібна галька. Тихо, шумних дискотек немає, тому добре підходить для тихого сімейного відпочинку. Якщо хтось шукає розваг - за 10 км у Будві багато дискотек і ін. (автобуси Meditera Expres із кондиціонерами їздять туди кожні 15 хв., вартість проїзду 1,5 євро). Екскурсії краще брати не в туроператора-приймаючої сторони, а у місцевих бюро - так дешевше. Рекомендую взяти напрокат авто - за день чи два можна відвідати багато визначних місць і не бути прив'язаним до екскурсійних програм (особливо зручно, якщо є малі діти, які не хочуть стояти на місці і слухати екскурсовода, як наприклад у нас).

Ціни на продукти харчування в 1,5...2 рази вищі за українські (думаю приблизно такі ж, як і на морських курортах України).

Віллу рекомендую, курорт Светі Стефан і Чорногорію теж. Я б туди поїхав ще.

Добавлено 27.06.13 16:42 (1 794 символов в тексте)