Отзыв об отеле Victoria Palace (отель был переименован 01.09.19)
сентябре 2013
06.09.13 - 11.09.13

Шикарний готель

Відпочивала в даному готелі з 06.09-11.09.2013, готель важається одним з найкращих в Сонячному березі. Забронювала номер PV дали нам номер SV без доплат. Наш номер був розташований на 9 поверсі (ліфт їде до 8 поверха), вього на поверсі 3 номери в 1 крилі, і 3 номери в іншому.

1) Номер в якому ми жили був 2 поверховий, на першому поверсі вітальня+санвузол(диван, 2 м"які крісла, маленький столик, телевізор, міні-бар(пустий), 2 столики(1 туалетний/письмовий, 1 столик з скляною поверхнею)велике дзверкало і 2 крісла), на 2 поверсі - спальня(2 роздільних ліжка, 2 тумбочки).

2) Ресторан. Ми замовляли харчування НВ "швецький стіл" (без алкогольних напитків)(сніданок(гарячі напитки)+вечеря(вода з кулерів), хоча готель пропонує і ALL(з алкогольними напитками)), окремого дитячого меню нема, але для дітей є фрукти, овочі, водичка, солодощі, морозиво...

В ресторані хороший вибір страв, хоча більшість щоденно повторяється.

3) Територія. Готель займає не велику територію, на територію готеля є великий басейн(глибина 1,5м) з пологим входом,

біля басейну лижаки і парасольки безкоштовні, але їх починають займати ~6 год ранку, на пляжі за додаткові оплату ~8 євро.

4) Сервіс. Поселення(після 14.00) в готелі згідно правил, швидше не хочуть поселяти навіть якщо є вільний номер((. Приберання в номері відноситься виніс сміття, застелання ліжка і ВСЕ, ~ раз в 3 дня мінять постіль і рушники(хоча гроші, покоївці залишали кожен день).

5) Анімація. 2 рази на день проводиться анімація, водна гімнастика, водне поло, волейбол на пляжі, дартс.

Готель рекомендую для тих хто перший раз їде закордон, або вже був в Болгарії, Ви будете ДУЖЕ задоволенні.

Готель не рекомедую тим хто відпочивав в Туреччині(4*-5*), в Єгипті (4*-5*), Греції...Ви будете розчарованні, адже готель 5* болгарський буде відрізнятись від готелів даних країн і потім будете писати погані відгуки(((

2 поверх - спальня

1 поверх номера

1 поверх номера

Добавлено 24.09.13 15:49 (1 888 символов в тексте)