Регистрация: 03.10.13
Отзыв об отеле Bone Club SVS (отель был переименован 01.04.23)
сентябре 2013
24.09.13 - 30.09.13

Відпочинок вдався

Постараюсь залишити максимально об'єктивний відгук, щоб він був корисним іншим туристам.

Їхали з чоловіком у Туреччину перший раз, тому доволі довго вибирали регіон, готель, читали відгуки і зважували всі нюанси.

1. Пляж. Вибирали між готелем з вищим рейтингом і віддаленим від моря, і трішки гіршим готелем, але біля моря. І дуже раді, що зробили вибір на користь готелю майже на березі моря! До пляжу йти через тунель 2 хв, а значить піти на море і повернутись можна коли завгодно, і не мучитись в транспорті чи під палючим сонцем. Пляж чистенький, дрібненька галька, майже як пісок, але сіруватого кольору і крупніше. Вхід в море неширокий, з обох боків камені, але це не створювало проблем. Море дуже чисте, але були сильні хвилі майже весь час нашого відпочинку. Лежаків завжди було достатньо. На пляжі є бар, де можна перекусити, душ, площадка для волейболу, один раз я була і на ранковій гімнастиці приблизно о 10 год. Доріжку з пляжу до переходу в готель зажди мили,навколо було чисто і акуратно, росли олеандрові кущі і високі іриси.

2. Номер. Довелось доплатити 30$ за номер з виглядом на море в блоці А, бо зразу нас завели в малесеньку темну кімнатку з невеличким віконцем і виглядом на дерево. Обставлений акуратними, але вже старенькими меблями. Засмутила відсутність двоспального ліжка, нам зсунули два односпальних. І саме стосовно них в мене основне зауваження до готелю - відчуваються всі пружини в ліжку! Важко спати, бо пружини тиснуть, як не крутись. Через 2 ночі було боляче лягати на бік. Тому перш ніж заселитись пробуйте ліжка.

З балкону - чудовий вигляд на море і басейн.

Санвузол теж був чистим, але душову вже би здалось замінити - вузенька і без піддона. Єдине, що не працював кран на теплу воду в умивальнику. Можна було закликати майстра, але ми обійшлись теплою водою в душі. Рушники поміняли, коли я їх кинула на підлогу. Один раз залишила прибиральниці чайові - і тоді прибрали і у ванні, застелили ліжка, і навіть поскладали наше взуття ;))

3. Територія маленька, але вся в зелені - пальми, бананові кущі, олеандр, троянди, гібіскус, одним словом - краса. Все дуже компактно і затишно. Є два басейни, одна гірка, бар біля басейну, бар у лоббі блоку А. Біля басейну з гіркою пекли млинці зі шпинатом або сиром і картоплю фрі. З 16 год давали морозиво. Біля іншого, більшого басейну, де ввечері відбувались різні анімаційні шоу, в обідній час дуже приємно полежати на лежаках під парасольками, послухати музику. В цей час виносять також печиво. Хочу відмітити, що всюди дуже чисто, прибрано. Весь день, з 10 ранку до 11 вечора грає музика. Перед вечерею клубна музика змінюється на лаунж, джаз, французький шансон, словом, дуже доречно і розслабляюче.

Увечері - веселі шоу від аніматорів, після цього всім пропонують їхати в клуби в Аланью за 10$. Чесно кажучи, варто поїхати зарази нічної Аланьї - чудове містечко, з безліччю кольорових вогнів, барів, ресторанів, клубів. Звідусіль - музика, веселощі... На набережній багато цікавих яхт, на схилі гори видно стародавні мури, їх підсвічують - незабутнє видовище! до 12 ночі там працють магазини, можна ще закупитись) Щодо клубів - до за годину ми обійшли три з них, вхід всюди вільний. Жодного особливого враження не справили, тому ми там довше 15 на затримувались. Назад автобус всіх везе 2.30 ночі. Ми до того часу встигли змучитись.

4. Харчування гарне як на 4* готель. Велика різноманітність гарнірів, салатів, овочів. Завжди були рибні і м'ясні страви - або курка, або індичка, або котлети чи печінка. Багато сирів, але всі вони дуже солоні, багато не зїси. Постійно були фрукти - яблука, сливи, кавун, диня, виноград. Солодощів також широкий асортимент, хоча багато видів між собою схожі, відрізнялись кольором, оздобленням чи добавками. Були дуже смачні тістечка - на вигляд ніби з дуже дрібних і тоненьких макаронів, я так і не знаю, що це. Ніде досі такого не куштувала, дуже смачне! На вечерю приносили торт і тут же розрізали. Розчарували хіба напої, замість соків - солодка порошкова вода. Особливо смачні страви з гриля - кожного вечора риба, курка, печінка, овочі... Протягом дня ми ніколи не були голодні. Чоловік особливо задоволений харчуванням ;)

Офіціанти гарно справлялись з обов'язками - забирали тарілки, навіть запитували, що принести випити. Зажди привітні, охайні і в чистій формі. Скатертини на столах також свіжі і чисті. Посуд ретельно вимитий.

Ще одне зауваження - не піддавайтесь на психологічний тиск мужчини, який нав'язує хамам в готелі - він пропонує 35$ за одного, в той час як ми сходили за 30$ на двох і дуже задоволені!

Також не ведіться на екскурсії, що пропонує Екатерина, представник туроператора Coral. Екскурсії вона продає буквально втридорога. Яхт-тур за 40$ за одного, в той час як ми зїздили за 27$ за двох!

Загалом про готель в мене залишилось дуже хороше враження, за винятком кількох описаних мінусів. Хороше розташування - біля моря і в самому поселенні Махмутлар - це особливі переваги цього готелю. Гарно вдалось відпочити і нам, молодій парі, і сімям з дітьми - для наймолоших увечері класна дискотека, є мілкі басейники, і старшим туристам.

Рекомендую для не надто вибагливих туристів, для яких важливе оптимальне співвідношення ціна-якість!

Добавлено 02.10.13 14:25 (5 214 символов в тексте)

17:30 03.10.13

Дякуємо за позитивні відгуки.Нам буде дуже приємно якщо наступний відпустку ви проведете у нас в готелі.З Повагою Адміністрація Готелю Bone Club SVS!

Все отзывы Юля (2)