Регистрация: 18.01.13
июне 2012
08.06.12 - 17.06.12

Шикарний готель!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Цього року знов їдем туди віддихати!!!!!!!!

Ми віддихали з 8.06.2012 - 17.06.2012. Читаючи відзиви про поганий пляж і їду, я в шоці!!!!!! Ми приїхали в готель приблизно в 10 ранку. Нас попросили трішки зачекати і ми пішли снідати. Десь за годину поселили нас. Номер не дуже великий, але ми приїхали віддихати, а не шукати мінуси) В ресторані їди БАГАТО і дуже добра!!! Були навіть якось суші. Багато рибки різної, сири, м"ясо. Раз пробували самогонку їхню - добра) Багато солодощів і фруктів. На сніданок часто були консервовані персики, ананаси. Я була в Турції і Єгипті, в різних готелях, Но....... такий добрий Мохіто, як готують Георгіус і Дімітрус ніде не пила!! Там дуже приємні люди працюють! Дівчатка, які працюють на рецепшині говорять по -російськи. Я докладаю фото, дивіться. В кого є запитання, то пишіть на електр. адресу tanya_barchenko@meta.ua Доречі, ми їздили на таксі до селища Фоделє. 10 долларів в одну сторону. Там в магазинах спиртне дешевше ніж в Дьюті Фрі. Рекомендую всім сім"ям з дітками!!!!!!!! Там шикарний аквапарк. Великий вибір морозива. Діти самі собі набирали морозиво яке хотіли )

Цього року я знов вернусь в ФОДЕЛЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аквапарк

Територія готелю

Пляж, біленький пісок)

Пляж, шикарний краєвид

Ми з барменом Дімітрусом)

Ростуть гранати

Біля нашого номера

В головному ресторані. Їда просто СУПЕР!!!!

Добавлено 18.02.14 17:44 (1 131 символов в тексте)

11:00 20.02.14

Прикольный отзыв!

21:09 28.02.14

Таня, подскажите своих землякам чтобы они себя прилично вели...особенно со Львова..Против них в нашей гостинице даже немцы и французы встали, постоянно напивались и орали..в бассейн кидали окурки и стулья..Причем поголовно все (ну может пару человек в этом не участвовали)

21:51 24.05.14

Для airvs (ну и имя): они брали пример с "братьев старших", а, как известно, дурной пример - заразителен!

20:00 08.06.14

Для веры!Ваши старшие братья(без кавычек)это англичане и немчура!как они "отдыхают",даже Тагил по сравнению с ними дети.