Регистрация: 08.09.15
августе 2015
25.08.15 - 05.09.15

Готуйтесь до гіршого - надійтесь на краще

Вибирали собі місце для відпочинку дуже довго аж поки на очі не попався Оазис - на фотографіях він виглядав неймовірно! Весь зелений,з величезними красивими басейнами ,трьома горками,ресторанами,затишними номерами+дуже зраділи що знайшли відносно доступний варіант 4*готелю з таким спектром послуг і з такою вартістю(26 000 грн на 2ох).

Нам дуже швиденько прислали підтвердження на ці путівки - з такої оперативності туроператора здивувався навіть працівник турагенції.За декілька днів зібрались,і в ніч перед відльотом ми з моїм мужчиною почали лопатити інтернет в пошуках додаткової інформації куди піти,що цікавого можна подивитись в даній місцевості і тут у відгуках нам попалась вся прикра правда про Оазис :( спочатку дуже засмутились але вирішили що незважаючи ні на що ми самі зробимо свій відпочинк незабутнім :) Саме цей настрій нам допоміг пережити наш відпочинок і щасливими,загорілими,відпочившими приїхати з Оазису

Поселення:протягом 20 хвилин нас провели до нашого номеру,а місцевий хлопчина навіть допоміг донести валізи .

Номер:невеличка кімнатка з трьома ліжками,шафою з вішаками ,тумбою,дзеркалом і невеличким холодильником (тут ми знайшли 6 величезних стаканів з якимось мега-смердючим напоєм що залишився ще мабуть від попередніх відпочиваючих).Кондиціонер працював,правда разок ледь не звалився нам на голову.Але працював.Телевізор з двома турецькими і одним російським каналом - також будем вважати що працював.

Ванна кімната:душова кабінка з пліснявою і каналізацією в підлозі,туалетний бачок з протіканнями,фен працюючий.І на тому спасибі.

Обслуговування: заселили нас в неприбраний номер,впринципі нервуватись і скандалити не хотілось тому ми самостійно собі помили підлогу,ванну кімнату від плісняви і бруду,холодильник від запахів і впринципі можна було миритись з тим всім. Через пару днів ми попросили щоб в нашому номері прибрали,але до нас завітали аж 3 дні згодом - коли ми знову ж таки самі собі прибрали і їхні послуги вже впринципі втратили свою актуальність.Протягом 10 днів постільну білизну не міняли,лише разок рушники замінили і то доводилось виловлювати-випрошувати.

Харчування: триразове харчування в основному ресторані (макарони,рис,пюре,якісь дивні тушковані овочі,свіжі овочі і салати але нажаль абсолютно без смаку,з м"яса - тільки курячі хребти і гомілки або соєва ковбаса).З фруктів бачили тільки кавун,диню і яблука. Радували тільки їхні солодульки,випічка і лаваші з сиром які випікала жіночка на пляжному барі...Доречі про бари :їх тільки два з "широким"асортиментом напоїв : фанта,кола,спрайт,пиво,водка,джин-по бажанню вам можуть зміксувати з цих інгредієнтів якийсь коктейль.

Розваги,спорт,анімація : дитяча дискотека з 8 до 9 вечора і м"ячик в басейні - оце й усі актівіті тут. Ніяких розваг,вечірніх шоу,дискотек для дорослих,спортзалу,волейболу і т .д. НЕМАЄ. Але по бажанню кожного вечора аніматори возили народ на місцеві дискотеки (від 10$)

Територія : велика,з красивими пальмами та цвітучими кущами+величезні басейни з шезлонгами - це мабуть одна з небагатьох привілегій готелю.Засрана,оскільки 90% відпочиваючих тут - це місцеве турецьке населення і гадять вони страшенно.Англійською не розмовляє ніхто,з російською також в натяжку.Мова жестів в поміч.

Пляж: екстримальний,захід в море болючий-різнокаліберне каміння повсюду.З пірса не ризикували стрибати,бо знову ж таки насторожувало кам"яне дно.

А відпочили ми круто незважаючи на це все :) Правду хтось писав : якщо гарненько абстрагуватись від усього ,припиваючи турецьку джин-колу то не такий вже страшний той Оазис як про нього пишуть. Але повертатись туди точно вже не хочеться.

п.с. - коли ми запитали гіда Султана куди треба їхати в Туреччині щоб не попасти в таке ГЕ як Етерніті то він чесно зізнався : "Любий 5*готель,а 4* і 3* в жодному разі неможна обирати".

басейновий бар

основний ресторан

Развлечения и спорт

аквапаркова зона оазису

кожен спуск води в басейні = 1 підтоплення тротуару

вид з вікна

веранда

напої з холодильникового бару в номері

ландшафтний дизайн великі басейни солодощі сирні лепешки можна стрибати в басейн на кріслі
захід в море пляж відсутність дискотеки анімації і спортивних розваг не прибирають номера
Добавлено 08.09.15 00:07 (3 838 символов в тексте)
Все отзывы Кристина (1)