Регистрация: 24.03.16

августе 2014
17.08.14 - 31.08.14

Спокійний відпочинок

І так, почну з того, що до готелю у Марса Алам ми їхали до 5 годин, довго, замучені, єдиний плюс, що мали змогу дорогою подивитися на справжній Єгипет, на життя і побут місцевого населення, а воно ДУЖЕ відрізняється від того, що ми бачимо відвідуючи екскурсії.

В готель приїхали пізно. На вечерю сил не було, зіткнулися відразу з мовним бар'єром, російською не розмовляв НІХТО, і тут, я побачила результат додаткових уроків англійської мови мого старшого сина, молодець, хоча потім він вже сам був не радий, оскільки ми від себе не відпускали його ні на мить)))). Як виявилося у готелі ми єдині Українці, всі інші Поляки, Німці, Французи та інші гості з Європи. Контингент порадував дуже. Рівень готелю відповідає гостям.

Але по порядку, поселили нас відразу, номера на першому поверсі окремі виходи через балкон на територію готелю, все чистеньке, прибирали щодня, рушники і постіль міняли так само щодня.

Наступного дня, першочергово ми на пляж, а він метрів за 400, і моря немає. Море замінили солені сльози, повернулися до готелю і зустріли російськомовну Машу величезне їй дякую за допомогу і роз'яснення у всьому. Як виявилось море зранку відходить і в обід повертається. Марса Алам розрахований для любителів дайвінгу, зранку вони відпливають і ввечері повертаються. Є школи дайвінгу при готелі. Приблизно за 1км від готелю є пляж із прекрасним заходом в море, там можна поплавати і рибки супер. Але найважливіше - ПОВІТРЯ, воно настільки насичене йодом, що до трьох днів ти окрім цього запаху не чуєш більше ніякого, він проникає в тіло, в кісти, ломало, як на застуду, така собі адаптація, на четвертий день все, як рукою зняло. Для прикладу, ні в Хургаді, ні в Табі, ні в Туреччині такого повітря немає, вже через це варто сюди поїхати.

Що пів години від готелю на протилежний берег, де є ще 2 готелі та базарчик, ходило водне таксі, ціни тут вищі аніж в Хургаді чи Шармі, але можна торгуватися, Єгиптянам це подобається.

Ресторан. Як на мене 10 +, Європейські страви, смачно, різновиди м'яса, салатів, фруктів, солодощів, хороше обслуговування.

Анімація була..і не була водночас, дітям було скучно. А мене влаштовувало, я приймала участь у всіх можливих зарядках, навіть у вечірніх анімаціях для дітей, (крім мене було ще 3 дітей і Маша )))).

В загальному сподобалося, тихо, спокійно . Марса Алам закохав у себе. Плануємо повернутися.

Добавлено 25.03.16 13:04 (2 379 символов в тексте)
Все отзывы Tania Kalabay (6)