Регистрация: 30.09.16
октябре 2016
03.10.16 - 10.10.16

Самий класний відпочинок на Шріланці в Tangerine beach hotel!!

Дякуємо за прекрасний відпочинок в Tangerine beach hotel!!)

Готель вибирали по відгуках,багато було позитивних відгуків і вирішили поїхати в саме цей готель!!!)

Вже в Україні доплатили 40$ за номер з виглядом на океан!в Готелі у вас попросять 80$.Рекомендую всім брати з виглядом на океан!дуже гарно дивитися захід сонця !!)А хто хоче абсолютну тишину,беріть з виглядом на сад,у вас буде можливість побачити мавп з балкону!)Вони приходять в готель поїсти папаю,манго)сама бачила в друзів в номері!)

Приїхали ми в 6.30 ранку, зразу пішли на сніданок у 7.30. А заселили нас у 12 годин. Ми переодягнулися іпішли на пляж, такі були змучені з дороги,що заснули на 2 години на шезлонгах!)Хто хоче зразу заселитися теж треба доплачувати 50-100$.На мою думку це цього не варто, так як 2-3 години можна почекати,так як час летить дуже швидко!)))

Їжа!)

У нас були тільки сніданки і вечері,всім рекомендую теж так брати,оскільки вам захочеться щось попробувати в місцевих кафешках. Їжа в готелі ннуу дуже смачна,я навіть не уявляла,що так буде смачно. Фрукти в готелі манго,ананас найсмачніший який я пробувала,карамболь,папая,гарбуз,гуава,банани,яблука)На вулиці ви можете зразу біля готеля купити і інші фрукти попробувати,пробуйте і купляйте всі фрукти!))Є такі які сподобаються вам,є що ні!))але це цього варте!))

НЕ їдьте за фруктами на ринок,ми так зробили зразу на 2й день..взяли мікроавтобус і поїхали на одну вулицю за фруктами..там ціни дорожчі..і немає всіх тих фруктів які є зразу біля готелю,там є 2 лавки і ціни дешевші.(1 кг ананаса 350 рупі).Взагалі як на мене то купляйте чай,сувеніри біля готелю,ми багато де були і повсюдю дорожче набагато,самі купляли все біля готелю,через желізну дорогу.

В наших друзів було все включено, і вони теж ходили з нами на обіди в кафе)тому не бачу сенсу платити на 10.000 грн дорожче за обіди.

Ресторани!

Побувати у Oasis,SeaShells дуже смачного рекомендую тільки ці ресторани!ціни приємні і смачно!)

Оазіс є на пляжі по праву сторону він готеля,або через желізну дорогу по лівій стороні, від готелю 50 метрів десь.

SEaShells зразу за желізною дорогою,теж по лівій стороні,але там ви ще має платити 7% за обслуговування!ми не знали..так як нам це не сказали в ресторані,але це дрібниці.Пробуйте там фреш з ананасу 200 рупі, суп з крабом,чи морепродуктами і риба там смачна і криветки найсмачніші на грилі!!)на цілому острові,подають з дуже смачним соусом)ціна криветок 900рупі (порція з 10-12 штук,гарнір рис), в оазісі мені не сподобався фреш з ананасу,але дуже смачний суп з морепродуктами!)і там завжди дуже багато людей обідають!!)

Гроші!)

Обмінюйте їх в аеропорті 1$-144рупі.ми поміняли 100 доларів..це було замало..потім їздли в місто і ще 100 доларів міняли. В готелі курс 1долар-142 рупі.

На пляжі можна поміняти долари у Антоніо по курсу 144)

Також беріть з собою купюри 50-100 доларів..якщо хочете міняти гроші в городі як ми це зробили..оскільки якщо ви даєте на обмін купюру 10-20 доларів вам порахують менший курс набагато..незнаю чому так..

Територія!

Танжеріне знаходиться на одній території з Роял Палмс 5. Ви можете спокійно гуляти,купатися в басейні в Роялі!)В нас друзі жили а Роялі,а Ми в Танжеріне і нам набагато краще сподобався наш готель і басейн(де ви більше часу будете проводити).Різниця в готелях десь 200-300 доларів.Їжа теж сама,навіть в нас були такі фрукти в готелі,яких у них не було!))

В готелі живуть бурундучки,які все їдять!)якщо ви їжу залишите без нагляду чи воду,вони все випють чи поїдять!)Також є варани великі!)які не нападають на людей!)Дуже багато ворон,які іноді мішали дуже..трішки покимарити)

Океан!)

Він прекрасний,хвилі дуже великі,важко купатися,завжди червоний прапор!але ми і так купалися не один раз,пригали на хвилях!)

дуже далеко в океан не заходіть так як бувають такі великі хвилі що можуть забрати в океан!Того року одну молоду пару з Росії не спасли,океан забрав їх..

Екскурсії!!!

{удалено модератором; несанкционированная реклама}

Чим ьільше людей їде на екскурсію тим менше вони коштують!!)

Поїздку в Гале теж рекомендую. Відвезуть вас у місті Бентота в храм Будди(33 метри)дуже краса!)потім прогулка на катері по чорній річці!!Поїздка в Лагуну! в місті Гале (де ви зможете нормально поплавати,там дуже малі хвилі!))і порт Гале!))за 10 дол.це того варто!)

Потім взяли екскурсію в Кенді.Антоніо хотів 40дол. з людини..це дорого і ми знайшли біля готеля Руслана який пряцює в кафешці,зразу як виходити з готелю 3 ресторан!)Питайте Руслана вам покажуть хто то!)І ми з ним 8 людей поїхали по 10 дол.людина!))Хто в Кенді хоче їхати лише до нього!!)самі низькі ціни!і торгуйтеся з ними!!)так як вони луплять дуже великі ціни!!

поїздка в Кенді дуже важка..нам не сподобалося..зранку у 5 год.нас забрав автобус..ми попросили на рецепшені ланч бокси!і зранку ми їх перед виїздом там забераєте!)

в Шріланці жуже великі пробки,і тому треба виїжати чим по-скоріше зранку..поки нема машин..Ми їхали в готель з Кенді 4 години додому..80 км...пробки дуже виликі!(і нема що в тому Кенді дивитися..фабрика чаю там сподобалася..купили там дуже класний чай за 10 дол. Ботанічний сад там не рекомендую..вхід 10 дол..і нема що дивтися..на тій спеці...ми в нього зайшли..і хотіли чим скоріше вийти..Чайні плантації вам на картинках будуть показувати що там жінки чай збирають..нас туди відвезли на гору...а там пусто..і не так як на картинці...і важка дуже дорога..на слонах теж відвезли кататися..ціна була покататисЯ десь 30 дол за двох..ми відмовилися всі 8 чоловік..і вже хоітли сідати в автобус..як нам сказали що за 15 дол за двох..можна сісти на нього пофотографуватися і круг прокататися і ми вже за 15 дол.пішли всі 8 чоловік на слона.

Рекомендую поїхати 1 день в Гале і весь час насолоджуватися відпочинком в Готелі!!)так як в Україні вже холодно..і хочеться більше сонечка і тепла!))

В кого є запитання пишіть на вайбер 0956180659!))Всім відповім!)))

Вигляд з Номера!)делюкс!)

Добавлено 14.10.16 10:08 (5 889 символов в тексте)

18:09 14.10.16

Добрый день, Кристина. Спасибо за отзыв об отеле.Вопросы по русски задавали а отзыв на мове. Это Вы на Шри-Ланке выучили?

08:52 15.10.16

Не зрозуміла ваше питання??...

19:30 26.10.16

Насколько я помню,когда там была)) все номера с видом на океан ))) за что Вы доплачивали?
У нас был стандарт улучшенный , ничего особенного и денег не просили у нас

11:26 29.10.16

Ми платили в Україні за номер 40 $. На рецепшині просили 80$ за покращений номер!)в Нас був Делюкс,номер набагато кращий,чим стандартний(була в стандартному, бачила які там умови). і Плюс шикарний вигляд на океан!!)))