Регистрация: 11.02.17
Отзыв об отеле Hilton Long Beach Resort (отель был переименован 01.11.17)
Отдыхал C маленькими детьми в
октябре 2016
01.10.16 - 31.10.16

Бюджетний готель для хорошого відпочинку

Відпочивали цього року в Єгипті. Обрали для відпочинку Хургаду готель Hilton long beach. Відпочинок сподобався, однак він сімейний та спокійний. Якщо відпочиваєте з дітками, то як на мене, трохи мало для них анімації. Стосовно готелю:

1. Харчування –всі страви були свіжі і смачні. Звичайно, одноманітні, однак так здебільшого у всіх готелях.

2. Чистота в готелі – це питання мене дуже хвилювало, оскільки приїхали з дитиною. В номері прибирання було на трієчку, завжди необхідно було нагадувати, що потрібно доприбирати, однак рушники чисті приносили регулярно,.

3. Площа номерів – нас заселили в хороший номер, меблі не найновіші, однак все в робочому стані.

4. Розташування – перша лінія, відразу на березі моря. Також в нас був номер з видом на море.

5. Пляж – власний пляж, досить великий, місця завжди було достатньо і відчували себе комфортно. Захід в море пологий, дуже зручно для відпочинку з дітками.

В загальному відпочинок сподобався, готель рекомендуємо і не проти відпочити в Hilton long beach знову.

територія пляж
Добавлено 11.02.17 10:16 (1 022 символов в тексте)
Все отзывы Анна (1)