Регистрация: 20.06.17

июне 2017
01.06.17 - 20.06.17

2.7

Жахлива їжа

Почну з того, що не заморочувалася б над тим, щоб писати якісь відгуки, але це попросила зробити дівчина-аніматор для накрутки рейтингу готеля. Хочете чесний відгук - будь ласка.

Приїхали ми в готель близько 9 ранку. Нам вручили браслети і відправили на сніданок. Пообіцяли заселити впродовж години в найкращий номер з виглядом на басейн. Доплату не просили.

Після сніданку впродовж 30 хв заселили в номер. Найкращий номер, за їхніми словами, був точно не таким. Пилюка всюди: на столі, спинках ліжок, підлозі... Постіль в плямах. Меблі добряче пошарпані, а ручка від балкону взагалі була відламана. (До речі ручку відремонтували дууже швидко, аж на 6 день нашого перебування;), не пройшло й пів року). Ванна була в розводах, з волоссям від попередніх клієнтів готелю.

Ми на це все махнули рукою, оскільки добу не спали, були дуже втомлені, хотіли швидше прийняти душ і лягти відпочити. Жалітися не планували, бо не мали на це сил.

У ванній кімнаті були 2 шампуні, 2 гелі для душу, 2 мила, серветки, папір, 5 рушників. В кімнаті - чай в пакетиках, пляшка води, розчинна кава, цукор. Проблем з оновленням цього широкого асортименту не було.

В перший день нашого відпочинку, менеджер по роботі з клієнтами Даша (до речі, дуже приємна дівчина з України) запитала нас про враження від готелю. Ну ми, відповідно, мовчати не стали, а, як то кажуть, виклали все на блюдечку. Зреагувала Даша миттєво і напротязі 1 год до нас завітали прибиральники з їхнім начальником для перевірки чистоти і прибирання. І переконалися, що номер дуже погано прибраний. Прибрали на наступний день вже краще. Але потім вирішили, що напрягатися не варто і навіть не мили ванну, повністю ігноруючи розлитий гель для душу, доки я знову не тикнула їх носом в ці розводи. Прибиранням в номерах ми залишилися незадоволеними.

Що стосується харчування, то це кошмар для мене. Всіх кухарів треба позвільняти. Не знаю, як можна з курки чи індички, зробити неїстівну, суху трачину. Різноманіття ніби і є, але, щоб вибрати щось їстівне, ще треба дуже постаратися. На сніданок я 7 днів підряд брала слойки і щось типу круасанів. Їстівні ще не то млинці, не то оладки. На цьому все прийнятне для мене закінчилося. Молочних продуктів, як таких, я так зрозуміла тут не існує. Замість масла - маргарин, що таке вершки, сметана, кисломолочний сир вони точно не знають. Були лише якісь бовтанки, типу йогурту і мішанина (не знаю, як по-іншому назвати), типу кисломолочного сиру. І всюди багато приправ. Сиплять їх чи треба, чи не треба. Навіть десерти з приправами. З десертів справді смачні були козинаки, а решту десертів - сухі бісквіти з рослинними вершками. Щодо фруктів, то нам давали дині, зелені і несмачні, фініки, які жахливо смерділи хлоркою, розлізлі апельсини і дрібно порізані, кислі яблука. Аж 2 рази в нас було свято, бо давали банани.;)

Один раз давали качку на вечерю, то вона справді була смачна, але давали по плястерку, щоб ми не переілися. А решту все - мішанина. Що не доіли в попередній день, змішували, і вуаля - нова страва;) Як пізніше розповів нам один з працівників готелю, тут безвідходне виробництво. А маскують несвіжі продукти великою кількістю спецій. Напої: кола, фанта, спрайт, розбавлені порошкові соки Юпі, вода, чай з пакетиків, кава з водоподібним молоком. Був ще і якийсь алкоголь, але ми не п'ємо спиртне взагалі, тому про смак сказати нічого не можу.

Розчарована харчуванням дуже сильно. Але є один плюс: я тут не те, що не набрала, а скинула 2 кг;)

До речі, майте наувазі, що в ресторані офіціант може запитати вас, чому так мало їсте і не п'єте? І зразу ж самостійно видати відповідь, що ви, напевно, товста і хочете схуднути?;) Некоректність зашкалює! Потім довго вибачався.

Що стосується моря, то з берега воно мілке. Ми купалися з понтона, протяжність якого 350 м не менше. Коралів біля готелю нема, треба їхати далі, або на острів Тиран. Йшли до моря ми хвилин 15. Це в них називається перша лінія. Єдиний плюс в цій дорозі - велика, гарна і зелена територія. В басейни сиплять по піввідра хлорки, так що раджу там не купатися.

Що стосується анімації, то вона тут дуууже слабенька. Якась йога на пляжі, аквааеробіка, ввечері ще було скучне караоке, якісь африканські танці, а далі розважайте себе самі;) Єдине, що сподобалося, то це конкурс "Містер готель", але це не їхня заслуга, просто хлопці харизматичні попалися.

Загалом, ми невибагливі туристи і знали, що ідемо в п'ятірку економ, але щоб настільки економ на гостях - не сподівалися. Нам трьохзірковий готель в Болгарії сподобався в 100 раз більше, ніж п'ятизірковий в Єгипті.

А ще не раджу їхати літом, бо духота страшенна. Це вже готеля не стосується, просто порада для туристів, які вперше збираються до Єгипта.

Вибір за вами, але перш ніж вибрати цей готель добре подумайте, зважте всі за і проти. Бо в принципі на колір і смак - товариш не всяк.

менеджер по роботі з клієнтами даша гарна зелена територія
іжа прибирання номерів
Добавлено 20.06.17 13:12 (4 837 символов в тексте)
Все отзывы Наталия (2)