Регистрация: 03.07.17
июне 2017
12.06.17 - 02.07.17

2.7

Претензия - не влияет на рейтинг

Не рекомендую!

Плюси готеля: гарний вид з балкону, великі кімнати.

Мінуси: не прибирали в номері взагалі! За три тижні нашого перебування 1 раз міняли постіль і 2 рази рушники міняли(по нашому проханню), у ванній кімнаті смерділо жахливо каналізацією. Туалетний папір доводилось постійно випрошувати.Коли засились в номер, то була тришарова пилюка і купа різного волосся по ліжку. Про харчувааня: не смачно! Котлети,сосиски,сурма,тефтелі,суп на один смак,тобто одна і та ж приправа і багато,фу! З апаратів часто замість коли,соку,спрайту текла сива вода на один смак, а офіціанти єхидко сміялись і говорили"фініш кола,нема пепсі".соку там не було взагалі,а була фарбована у різні кольори вода солодка,фу! З трьох апаратів 1 працював,тобто черга була велика за кавою чи чаєм. Склянки і горнятка рідко можна було знайти чистими. Береш чашку для кави,а там чиясь помада і залишки кави. Офіціанти пояснювали це тим що вони миті,все нормально! Про брудні скатертини мовчу. В кінці нашого відпочинку ми отруїлись. Дитина постраждала найбільше,температура, рвота і понос! Гидота! Готель не вартує 4 зірки!

Тетяна оценил сервисы

Удобство расположения

великий номер гарний краєвид з балкону
не прибирали погана кухня
Добавлено 03.07.17 14:48 (1 094 символов в тексте)
Все отзывы Тетяна (1)