Регистрация: 10.08.17
Отдыхал C маленькими детьми в
июле 2017
31.07.17 - 06.08.17

Рекомендую для тих хто любить коли багато зеленого навколо)

Доброго дня усім!

Відпочивали з дітками 1 і 6 років.

В номері(за додаткову плату -неймовірний вигляд ) є ліжечко для малечі і для старшого сина.

Територія дуууууже зелена, краса неймовірна!Я б сказала , цим він нас і підкупив.

Басейн чистять щовечора. Море близенько. Все насправді дуже продумано і зручно.

Їжі достатньо, за 6 днів я особисто брала те що полюбилося спочатку. Хоча експерементувати можна щодня з вподобаннями.

Солодощі брала практично завжди східні. Дуууже смачні!!! є купу тістечок(син їх смакував) .

Влаштовуються тематичні вечері-морська кухня, італійська, турецька...

Що не сподобалось, та від чого хочеться застерегти:

-відразу коли бачите що погано прибрано йдіть до гест релейшн (я познайомилась з Валентиною...та вже було пізно,бо підійшла в останній день-дістало. Валентина дуже приємна !)

Справа в тому що ми неодноразово залишали на чай...та це нічого не вирішувало. Прибирання було здійснене мабуть двічі((((( Шкодую що не вирішили це питання раніше...Думала що в них багато роботи...чи ще ...Шкодувала їх. Та коли забирають кошти, а результату нуль!!!-це обурює! І звичайно псує враження про відпочинок.

-друге, НІКОЛИ не слухайте рекомендацій, НЕ ЇДЬТЕ в хамам що вам пропонує гід. Ми з подругою ризикнули, нам дуже рекомендували...типу атмосфера...масаж...маска...і дешевше як в готелі...Виявилось що то був жах!!!!!!!!!!!! Руская баня! Вінки типу похоронних на стінах, ламіновані реклами рибок що поскубають вам ноги...Нахабні хлопчики що керують процесом- хто слідуючий , вирішують вони від своїх власних вподобань.

Короче кажучи, ми були роздавлені тим як таке може бути взагалі...раз, два- те що є кому це подобається! І цей готельний гід, бачив, чув що ми питали стосовно часу...бо у нас маленькі діти,тим не менше запевняв- з дорогою у вас піде на все 3 години...Пішло 5...враховуючи що ми відмовились від частини процедур і сварились там в тій конторі. " год була дорога(не вірте про 20 хв) очікування зворотнього трансферу десь 1 год...і того чекання в чергах там 1,5 години!

ВИСНОВОК- йдіть в хамам в готелі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Там ви дійсно відчуєте себе тим (тою) кого поважають!!!!!!

-відразу коли не сподобалось прибирання -кажіть!

Море просто чудове, хто планує купатись в морі купіть в перший день(з ними реально зручніше) спеціальне взуття ...чи підготуйте заздалегідь. Згадаєте мої слова і не пошкодуєте!Камінці і хвилі...виходить трохи боляче)

зелена територія свіжа їжа для дітей створені умови перебування від найменшого віку
прибирання( готельні брехливі гіди-не ходіть з ними навіть на зустріч потребує ремонту ванних кімнат
Добавлено 10.08.17 01:18 (2 429 символов в тексте)

19:30 12.08.17

Скажите пожалуйста -как обстоят дела с вирусом в отеле ?
собираемся в отель с детками и ...страшно ,Ваш отзыв самый последний , Спасибо

17:41 14.08.17

Ольга, как ситуация с вирусом? Как перенесли отдых ваши детки?

17:42 14.08.17

Если боитесь вируса - ехать не стоит. И не только в Мукарнас, но и в Турцию, и в Египет, и в Болгарию). Вирусы при такой жаре и в таком скоплении детей в бассейнах - неизбежны, к сожалению. Тут дело везения и иммунитета. В отеле вирус был в наличии. Отдыхали неделю назад. Видела несколько деток с характерной сыпью на теле. А перед нашим отъездом девочка, с которой сын играл в бассейне, заболела им. Были у доктора, им порекомендовали не купаться в бассейнах.

21:03 18.08.17

Прилители 16 августа. Вируса никакого нет. Были с детьми возрастом 10 лет.

00:00 21.08.17

Ми захворіли) і подруги донька теж. Але ми з нею лікарі, то спокійно відносились до цього....то знаю що і тут , в Україні можна ентеровірусу хапнути. Не бійтеся. Головне взяти з собою все для невідкладної допомоги. Захворіли наші діти махонькі. Син дякувати Богу нормально. Коксакі...всі його бояться як вогню. Це типово для місць відпочинку, маленькі діти, десь руки до рота... Варто боятися інфекцій тих від яких пишуть відмови і не щеплюються.

14:42 22.08.17

Олічка, доброго дня!:) дякую Вам за гарний відгук, дякую що були нашим гостем!:) Якщо шось було не так - вибачайте, команда Мукарнас старалася, щоб Вам було затишно і спокійно, як вдома:) Бажаємо Вам здоровя міцного, щастя невимовного і надсилаємо Вам промінчики турецького сонечка:)

11:28 25.08.17

Здравствуйте!
Приглашаю для общения в новую АКТИВНУЮ созданную группу о нашем любимом отеле Mukarnas Resort & Spa 5* https://vk.com/club150006444
Представитель отеля Валентина в нашей группе!

Все отзывы Ольга (1)