Регистрация: 18.08.17
августе 2017
01.08.17 - 18.08.17

2.7

Відпочинок з сім'єю в серпні 2017

Відпочивали сім'єю 2 дорослих і 3 дітей з 8.8.17 по 18.8.17 в цьому готелі, щойно прилетіли до Києва, одразу пишу відгук, надіюсь він комусь допоможе по виборі готелю. Буду лаконічною:

Територія величезна і доглянута, але нажаль це єдиний плюс готелю

Харчування жахливе починаючи з зіпсутих овочів і фруктів: підгнивші апельсини , дині, огірки і помідори -це норма, замочені кашоподібні банани, підгнивший виноград обрізки динь... салати не їстівні, риба або з залишками нутрощів або ж желеподібна, не їстівна. Багато макаронів фрі і незрозумілих кашоподібних страв. На другий день нашого перебування наш син отруївся, і лежав з температурою 39,5 ще три дні, далі ситуація повторилась з старшини дітьми і нами. Харчувались в ресторані sea breeze з брудними столами, приборами, серветки видавали тільки по проханню, кава помиї з брудними чайника ми і горнятками, склянки для води традиційно закінчуються на середині трапези, починають видавати келихи для вина і ті також закінчувались далі всі пили з пластикових стаканчиків. Окремо зупиняюсь на бурді під назвою сік, порошок при нас змішували в затертих старих 10 л пляшок для води, потім це місиво заливали в шейкери, в деяких барах колу зіро просто змішували на половину з водою. М'ясо:курка , інколи іі на вечері подавали окремо відрізаючи на маленьки шматки за кебабом особисто стояли пів години на вечері. Ми неодноразово жалілись на бруд і на харчування на рецепції і ми були не одні. Єдине місце де був сервіс і смачна кухня це безкоштовний ресторан Сансет - смачно і чисто, але його потрібно кожного ранку бронювати. Решта ресторанів за додаткову плату продають навіть кавун на пляжі. Прибирають поверхнево, рушники пляжні не міняють на картки, потрібно носити їх в номер. Анімація заслуговує особливої уваги : відстій рідкісний, конкурс КВН першого курсу ПТУ, їхні шоу це щось "надзвичайне", стречінг та йога біля пляжних туалетів де постійно стояв прибираючий персонал.

Підсумовуючи враження: готель з чудовою інфраструктурою, надзвичайним морем і коралами та з іншого боку відсутність харчування чистоти і анімації. Дуже шкода. Наш відпочинок був зіпсований.

море територія
бруд всюди гнилі продукти відсутність фруктів погана анімація
Добавлено 18.08.17 17:22 (2 127 символов в тексте)

19:57 25.08.17

Сколько людей- столько и мнений. Объективно: кофе в чайниках в основном ресторане - помои. Согласна. Кофейных аппаратов нет. Нормальный кофе делают наверху в баре, там как раз и вай-фай. Соки пакетированные есть в ассортименте, молочный коктейль хороший. А вот риф у отеля слаааабенький. Тут с автором не согласна. Обрывистая стена уходит сразу метров на 15-20, живности не очень. Единственный плюс для Египта, что нет течения. Уже писала и повторюсь: риф лучше даже в соседних Континенталях ну и в районе Сохо (Конкорд, Айленд Вью, Савой).

10:43 12.09.17

Спочатку пишите доглянута територія, а потім в мінусах вказуєте бруд ВСЮДИ...Не ясно!

14:00 25.09.17

Сложно описать словами. Территория мне понравилась, за зеленью ухаживают, очень красивые растения, кактусы, пальмы. Бассейны чистые. Но вот возле номеров частенько стояла неубранная посуда по нескольку дней. Возле одного номера на полу несколько дней лежала стопка использованной разбитой посуды. Хотя уборщики регулярно убирали в номерах и проходили мимо, но эту посуду почему-то игнорировали. У нас, например, на террасе в номере в вазоне с алоэ лежал пакетик от сока.

12:42 31.07.18

Дорогая Olga,

Спасибо, что нашли время поделиться своими впечатлениями о вашем отдыхе . Ваш комментарий будет передан руководству в кратчайшие сроки. Надеемся снова увидеть Вас в нашем отеле!

С уважением,
Guest Relation