Регистрация: 10.10.17
октябре 2017
02.10.17 - 09.10.17

хороший готель з хорошими спогадами!

Ми з дружиною перебували в готелі 02.10.17-09.10.17 року. персонал готелю зустрів нас з теплотою! поселили нас в номер 1108 номер чистий не пошарпаний,все працювало!прибирали в номері кожний день!

Територія даного готелю чиста і видно як за нею доглядає персонал.вразило те що працівники кожну суху травинку вибирають в ручну щоби все було зелене і привітно виглядало!

Басейни готелю теж в хорошому стані і постійно працівники слідкують за чистотою води в басейні!

Окрема подяка по роботі кухні, їжі було в досталь і різної,хватало мяса,риби,курятини!мясо давали по два рази на день,кожної вечері було мясо на грилі!одним словом було все в різному асортименті!

Є побажання для готелю що браслети можна було б не знімати по виселенню з готелю як це роблять ваші інші готелі щоб людина яка чекає автобус до аеропорту могла насоджуватись до кінця, а не сидіти на рецепціі!

І сух пайок на ескурсії потрібно давати не тільки тим хто бере екскурсії у гіда в готелі бо ви маєте давати всім хто їде не залежно де екскурсію було взято! та все остальне все супер!

Якщо потрібно купити сувеніри до дому то через дорогу від готелю є супер маркет Ragab Sons ціни написані на товарі! можна купити все що ви захочете наприклад магніти тут по ціні від 10 до 20 фунтів, манго по 25 фунтів за кг і різні фрукти які в Укріїні дорогі! даже той самий рахат лукум за який ви заплатете в дюті фрі 10-15 доларів тут ви заплатете 3-4 долара!

Добавлено 10.10.17 23:48 (1 436 символов в тексте)

11:20 27.03.21

Уважаемый Гость,
Благодарим Вас за хороший отзыв о нашем отеле. Вся команда отеля всегда старается сделать отдых наших гостей незабываемым. Будем рады видеть Вас снова! С уважением, Guest Relation- Dildora.