ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 2
Readership: 525
Photos: 0
Vacation as a C маленькими детьми in
June 2017
26.06.17 - 06.07.17
- Do not recommend the hotel

3 accommodation

3 service

3 food

Complaint - does not affect the rating

Обєктивний відгук

Вперше пишу відгук про готель, тому,що за таку ціну очікувала справді більшого, і так як, персоналу з Украіни/Росіі там є багато, надіюсь виправлять недоліки. І вперше, відпочивали з дитинкою..тому прискіпливо вибирали готель..і дуже ретельно ставились до дрібниць.

Плюси:

*Супер красива територія, ідеально, щоб подихати і відпочити з дітками, височезні сосни, кедри, пальми, квіти.(дуже шумні кажани і цикади-врахуйте! проте комарів немає,що є плюсом для мене)

*наявність в ресторані великоі к-сті різних якісних фруктів

*чистий пісчаний пляж і море

*шезлонги якісні, пляжні рушники і матраци нові і якісні (проте незручні години заміни рушників-до 6 вечора)

*імпортний алкоголь

різне морозиво, попкорн, горішки, солодка вата-все завжди в наявності-позити для діток

*велика к-сть крісел для годування, які продезинфіковані і обтягнуті харчовою плівкою

*наявність на рісепшені горщиків для діток

*смачні десерти

*включений мінібар..проте,як на мене фанти і коли можна й в барі випити:)) чи варто заце переплачувати?

Мінуси:

-Недоброзичлива російськомовна жіночка на рісепшені

-все роблять довго...потрібно нагадувтаи по 3-4 рази..ми просили чйник для дитини і горщик..то аж на 2 день і з 4 нагадувннями принесли

-прибирання..прибирали не дуже якісно..хоча той номер малесенький..сильно там і не прибереш..якщо на підлозі три чемодна, 3 ліжка і дитяче ліжечко((..ми просили і на рісепшені і в самих прибиральниць..прибирати в 12-2 год, так,як після 2 завжди дитина спить...і залишали 5!!! доларів..вони раз прибрали..і далі всерівно приходили в 15 год..деколи не приходили взагалі, коли ми пожалілись що 3 дні без прибирання,то вже тоді нормаьно прибрали

Я розумію, що хтось скаже, ой на морі за таке переживати..але коли ти платиш за якісний відпочинок, хочеш отримати якісного сервісу..і коли ти ідеш з 10-ти місячною дитиною..то не дуе приємно сидіти в номері з купою брудних підгузників..

я сама збирала сміття і виловлювала прибиральницю по коридрах, віддавала ій пакети з сміттям і брала чисті рушники..

-МУХИ В РЕСТОРАНІ

Купа мух..всюди...на всіх стравах..ц для мене не прийнятно для жодного закладу..ЦІ мухи заставили нписати мене відгук))))

-одноманітна іжа, і не дуже великий вибір..ми відпочивали і в значно дешевших готелях..то іжа була смачніша і вибір був кращий..

Хоча фрукти, овочі, різні сири і оливки завжди...що є плюсом великим-але коли по цьому всому повзають мухи постійно..то незнаю чи це плюс

-одноманітний дитячий буфет...картопля, телятина, курка, макарони..щодня одне і теж.

Можна вибрати ще броколлі і цвітну на пару,із загального буфету, щоб дати діткам

Супи-дивні..

Кашки молочні зранку смачні, курага, інжир, йогурти-завжди є в наявності.

Нас поселили далеко від всього..поміняти-не було на що, номер дуууже старий..і дуже маленький, але все справне,над нами за ті ж самі гроші був більший номер.

І наостанок, я отравилась, точно іжею..тому що проблем з шлунком не маю, алкоголь не вживаю..

завжди перевірятйе що включено у вашу страховку..тому, що лікар при готелі як мінімум-як сільський фельдшер:)) а більшість страховок , кі видаютьтуроператори, не передбачають навіть безкоштовного виклику лікаря.. краще докупити додаткову страховку і бути впевненим, що отримаєш норм допомогу.

Надіюсь вам буде корисним мій відгук

TRANSLATE
Added 07.07.17 10:47 (3 295 characters in the review)
Add comment
Complain

08:41 08.07.17

Уважаемая Wintergirl, 99% посетителей этого сайта не понимают Ваши иероглифы.

08:55 09.07.17

Что же вы угробили столько времени , чтобы ваш отзыв был не прочитан !!!или вы для украинцев его написали ? и зря , потому как на этом сайте все отзывы на русском языке .Или вы не заметили ??

23:32 09.07.17

Да, я для украинцев написала, а если вы не понимаете, то это ваши проблемы. На сайте нигде не указано на каком языке нужно узлгать комментарии. Если я не понимая язык- я пользуюсь преводчиком, а не жалеюсь что мне не понятно.

09:19 10.07.17

Вы проблему отзыву создали . !!Так по вашему казахи, белорусы тоже могут написать отзыв на своём языке на этом сайте ? Но , нет все они оставляют отзывы на русском языке .А Вы отличились !а причина мне ясна !!!

15:24 10.07.17

Здесь куча отзывов на украинском языке, и те сами белорусы, если на то пошло, прекрасно понимают украинский. Если вы не понимаете, то не читайте, пропустите и все проблемы, зачем розводить полемику здесь, не пойму. Я написала на том языке на котором пишу и розговориваю, и все.

20:27 11.07.17

DJAKUJU ZA VIDGUK!!!!!!!!!!!!

23:03 11.07.17

удалили ... отзыв оказался не посилам модераторам..может все же на плохом русском Вам попробовать написать ..

11:45 18.07.17

отзыв полезен, большое спасибо автору, все негативные комментарии оставлены по причине глупости и невежества

11:55 18.07.17

Или по-вашему ВЕСЬ МИР должен говорить исключительно на русском :))) смешно ей Богу!

12:40 26.07.17

Есть украинские туристические сайты, а это русскоязычный, поэтому ваши коряки никому не интересны здесь. Они для ваших сайтов. )))

13:31 19.08.17

вы считаете,что все,кто не знает украинского языка,глупцы и невежды?)))

Sign up