ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 0
Readership: 1493
Photos: 0
Vacation as a With friends in
September 2018

1 service

3 food

Correct review - affects rating

Віддих

Віддихали в цьому отелі я, чоловік і моя сестра. Їхали через ТУЗтур. Політ, трансфер до отеля пройшов чудово. В отель ми прибули приблизно о 19 годині. На ресепшені нам запропонували номер 219 на троїх. По попередніх відгуках видно, що то був поганий номер, але о ДИВО, номер був щойно після ремонта. Душова кабіна, нова сантехніка, новий ремонт. Вид з тераси на сад, біля тераси свіжовисажена травичка , пальми і квіти.

Столова після ремонта. всередині стоїть неприємної зовнішності наглядач. Мінімум вибору, але голодним, звичайно не будеш. Завжди риба, курка, мясо. Будьте обережні з салатіками! випічка - бесквіти, медової випічки 2 види. з фруктів диня і груша.

Анімація. Її в цьому отелі немає. Є там два хлопця і дві дівчини з Єгипту, які станцюють 4 танця аніматорських і все, на цьому программа закінчена. Після 23 години в отелі немає що робити, тільки як іти спати, всі бари закриваються.

Персонал в цілому привітний, окрім бармена у барі біля амфетеатру. Бармен обслуговує з таким обличчям і бурмоче на своїй арабській мові собі під ніс, що складається враження ,що він тебе посилає.

За 12 днів що ми віддихали, один раз бачили, що прибирали тереторію отеля, коли приїзжав ШЕФ. у номері робили вигляд що прибирали, міняли рушники, но ніколи не підмітали і не мили.

Море, це орема тама, воно чудове!!! Однин єдиний великий плюс!!!

Перед тим як їхати, обв,язково придбайте в аптеці засоби проти діареї!НЕ їжте їх салатів! Отель позицінує себе як 4 зірки, а відверто - 2!

В цей отель ми більше не поїдем.

TRANSLATE
Advantages
море
Disadvantages
анімація сервіс
Added 10.10.18 14:20 (1 608 characters in the review)
Add comment
Complain

10:33 17.10.18

Я відпочивала у вересні . Готель прекрасний для спокійного відпочинку. Море чудове . Все зелене кругом і дуже близько . Дуже багато німців . Це чудово ,бо вони ведуть себе достойно і не набирають на тарілки цілу купу щоб потім все залишити . Персонал веде себе добре . Якщо ти з ними вітаєшся на їхній мові і декілька фраз говориш по арабськи то вони в захваті.Їжа нормальна . Звичайно лобстерів і фуагри небуло.але і ціна адекватна . За ці гроші прекрасно .Були кури , риба ,говядина , баранина .З фруктів диня чудова, гуава, апельсини,гранати і іноді виноград . Я бувала в дорогих готелях і знаю ціну. Так що готель достойний і я знову надіюсь в ньому побувати. Німці можуть собі дозволити і більш дорогі готелі а їдуть сюди по3-4 рази.Дякую всьому персоналу за чудовий відпочинок. Місто Львів . Марія

14:11 06.03.19

особенно поразило название отзыва.. Виддих...може Відпочинок тоді?))та й ТУЗ тура нема))є Тез тур))

17:05 10.12.19

Ви права. Не дуже подобається мені цей відгук. Персонал там ввічливий, а відгук якийсь не послідовний.

Sign up