ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 0
Readership: 214
Photos: 0
Отзыв об отеле FUN&SUN CLUB Di Finica (отель был переименован 01.03.22)
Vacation as a Family with children in
May 2019
26.05.19 - 05.06.19
- Recommend this hotel

5 accommodation

5- service

5 food

Correct review - affects rating

Відпочили на славу

Сьогодні повернулися з відпочинку в цьому готелі. Відпочивали великою компанією на 5 сімей (6 дорослих і 8 дітей). Ризикнули обрати самей цей готель (попри минулорічні негативні відгуки) за рекомендацією турагента, з урахуванням його місцезнаходження, за найкраще співвідношення ціна-якість та з урахуванням реновації, яка мала відбутися.

Яким готель був минулоріч - знали з відгуків тут. Яким мав стати - тільки зі слів нових, вже мережевих власників TUI. Та, зрештою, ми не прогадали - він виправдав наші сподівання і задоволеним залишився кожен: хто за 7 днів відпочинку, хто - за 10. Кілька зон відпочинку. Декілька басейнів. Гірки. Чудова велика зелена територія, яку добре доглядають.

Навіть впродовж нашого перебування на відпочинку персонал весь час ще щось ненав’язливо доробляв, виправляв, змінював, удосконалював. Привітний адмінперсонал, ввічлива обслуга. Завжди непомітне і ненав‘язливе прибирання номера. Що два дні - зміна білизни. Полотенець - за потреби. Все чисте, білосніжне.

А за аніматорів, крім хорошого, додати нічого. Йога. Степ- та акваеробіка. Боча. Водне поло. Пляжний волейбол. Дартс. Ще купа усілякого різного в дитячому клубі (хоч нашим дітям туди і не хотілося). Та що там казати! Двоє з наших, весьмирічні хлопці, просто в дівчат закохалися! Особиво - в одну)) А від зумби в Олесиному виконанні у захваті були вже всі ми, дорослі. Особиво - чоловіки))))

Не без недоліків (до яких я особисто відношу пляж - піщано-кам’янистий, сірий, колючий: було некомфортно заходити в море, а тому - і купатися в ньому). Були питання і до майстерності барменів. Та на фоні відмінної кухні і чудової атмосфери - це вже не так вже й важливо.

TRANSLATE
Advantages
Персонал кухня номера територія анімація
Disadvantages
Added 05.06.19 20:25 (1 664 characters in the review)
Add comment
Complain

00:52 07.06.19

Доброго времени суток! Есть ли сейф в номере?

13:21 07.06.19

Є

19:14 07.06.19

за дополнительную плату или бесплатно?

23:22 07.06.19

Бесплатно!

09:44 08.06.19

Cпасибо за информацию. А вода в море прозрачная? Смотрела что там очень мелкая галька на входе, по структуре можно сказать песок. А дальше в воде камни?
Еще читала вроде где-то что есть в номере чайник. Так ли это и есть ли тогда чай, кофе или можно взять такое в баре и принести в номер? Иногда хочется на балконе посидеть, почаевничать :).
И есть ли развлечения для 12-летнего подростка?
Заранее спасибо за ответ!

12:59 08.06.19

Чайник - є. До нього набір з 10-15 пакетів різного чаю. Кава (розчинна). При заселенні в номер у холодильнику в наявності набір напоїв: бутильована питна вода, трохи «хімки» (кола, спрайт, т.п.). Не поповнюється. За розваги - писала раніше.

13:01 08.06.19

Спасибо. А если мы приедем рано, часов в 9 утра, то до заселения можно будет питаться, не знаете?

13:06 08.06.19

Це більше запитання до Вашого туроператора. Загалом, якщо у Вас цей день оплачений, ви і харчуєтеся, і користуєтеся послуга готелю (пляж, басейн, бар, т.д. Допоки, зі слів персоналу, готель ще не на 100% заповнений. Є вільні номери. А тому - навряд чи Вас змусять чекати до 12-ої години, щоб заселити.

13:09 08.06.19

туроператор один для этого отеля - tui

13:13 08.06.19

Мала на увазі, турагента, через якого Ви купуєте цей тур.

19:39 10.06.19

Спасибо за ответ. А еще читала - там рядом древний город Мира. И в Демре интересно. Подскажите что по стоимости и можно ли своим ходом добраться туда или лучше экскурсией? У гидов в отеле я подозреваю дорого...

Читать полностью на TopHotels

Sign up