Регистрация: 16.12.13
сентябре 2019
13.09.19 - 20.09.19

Супер враження - супер відпочинок

На о.Mallorca вперше. Вибір готелю для відпочинку тривав дуже довго, перечитувала всі коменти і переглядала всі фото. Вибір однозначно випав на Insside Calvia Beach. Впершу чергу через близьке розміщення до моря, по-друге - це шикарний басейн.

Мої старання були виправдані. Готель новий, світлий, красивий. Персонал привітний, спілкування лише англійською, що дуже тішить.

Готель знаходиться в містечку Магалуф, молодіжне і тусосочне місце. Нагадує мені Протарас на о.Кіпр. Багато магазинчиків, кафешок та барів. Дуже чисте містечко. Пляж в 3хв. хрди від готелю, широкий, довгий, багато лежаків та парасольок (за помірну плату). Є спецпрацівники, які протягом дня прибирають сміття після неохайних туристів, при тому що кожні 3 метра є смітники.

В нас був нічний приліт, а тому в готель ми потрапили в 01 ночі. Заселення відбувалось швидко, нвс було лише чотири пари. В нас був оплачений номер покращений з видом на море, нас заселили в чудовий номер, на останньому поверсі, звідки було видно околиці містечка і звичайно - море, а ще позитив в верхніх поверхах - це менше шуму від нічних туристів. Меблі всі нові, в номері чисто, постіль дуже білосніжна, є кухонний куточок, величенький балкон з кріслами і столиком. В душовій кімнаті теж чисто і все справне.

Прибирання проводилось щодня, полотенця змінювали під час прибирання ( в нас постійно висіла табличка), залишали пару євро для жіночки-прибиральниці, вона не брала їх поки ми її не попередили що це для неї. Це приємно. Були відгуки що щось в людей пропадало - в нас все було в порядку, ми не користувались сейфом, всі документи і гроші завжди були там де ми їх залишали.

Харчування. В нас були сніданки та вечері. Сніданки 0 це окремий відгук. Неперевершено. Різноманітність вражала. В мене донька веган, для її принципу харчування було що вибрати (рослинне молоко, овочі, фасолька, і великий вибір горіхів, фруктів і сухофруктів). Щоранку декілька видів сирів, червона рибка, хамон, салямі, свіжі овочі, соуси, омлети і яєшня, картопляні пиріжки, сосиски, фрукти, мюслі і горіхи декілька видів, джеми, мед та сиропи. А випічка!!!! Тут вперше спробувала енсаймаду ( традиційна для острова випічка з начинкою). Дуже смачна. Тому дивно читати відгуки про недостатнє харчування.

На вечерю нам дали карточки відразу на всі дні. Ми ходили вечеряти в готель Sol House the Studio, це 3хв. від нашого готелю, вечеря по типу - "шведський стіл" (фото теж є). Смачно, різноманітно, але напої вже платно.

Родзинкою готелю є басейн на останньому поверсі, з прозорим шкляним дном. Надзвичайно красиво і вражаюче. Територія біля басейну чистенька, завжди присутні працівники лаунж-зони, два бари, дивани та столики, балійські лежаки (за дод.плату). лежаки та навіси від сонця. Постійно грає музика, без напруження, один день виступав скрипаль, дуже цікаво. Релакс на всі 100. На території басейну часто відбувались "мальчишники" і "девишники" британської молоді. За цим цікаво було спостерігати. Здивувала величенька кількість відпочиваючих чоловічих компаній (5-9 осіб) (не те що могли подумати)Ха ха ха.

Перші дня море трохи штормило, тому було мутновате та з водорослями. Ми вирішили на автобусі поїхати просто на кінцеву зупинку одного з маршрутів. Це був вдалий вибір на ослап. А-104 містечко Peguera, територія де роками люблять відпочивати туристи з Німеччини (навіть вивіски на магазинах німецькою). Центральний пляж такий же як в Магалуфі, ми пішли на пляж Fornelli, свої перші враження передати важко - красота неймовірна, вода особливогосмарагдового кольору, прозора і тепла (взагалі море було тепле 25-26гр.). Нижче є фото. Не полінуйтесь - з!їздіть туди.

Ще можу порекомендувати під час відпочинку на один день полетіти в Барселону. Квитки нам в дві сторони обійшлись по 20 евро, і за один день можна оглянути велич Барселони. Виліт в 7.50 і повернення в 22.30.

Плануємо на наступний рік теж відпочивати на Майорці, з радістю б повернулась в цей готель, але хочеться спробувати щось інше, можливо оренду вати віллу.

Дякуємо чудовій компанії працівників готелю Insside Calvia Beach за чудовий відпочинок і сервіс.

Це сніданки

Нина оценил сервисы

все плюс
Добавлено 01.10.19 11:09 (4 085 символов в тексте)