ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 2
Readership: 2180
Photos: 32
Vacation as a With family in
August 2017

4 service

5- food

Correct review - affects rating

Мені сподобалося

Оскільки відгуків про цей готель є не багато, вирішила написати свій. Вибирала готель по ціні в цьому районі. Не можу сказати, що це найкращий готель в якому я була ,але він має свої переваги.

Заїхали в готель як на таксі ,швиденько, оскільки були одні в тому керунку.

Поселили нас швидко в кімнату на першому поверсі. Спочатку думала міняти, але потім врахувавши переваги, передумала, маленька дитина ,візочок, потреба часто щось взяти, ліфта нема. Кімнатка маленька, з балкончиком, трохи пошарпана ,але для мене це не страшно. Кондиціонер працював, холодильника нема, сантехніка трохи старувата. Дали кімнату з балкончиком на оливкові дерева і тіньову вуличку. Кімната за день не нагрівалася, тому це +. Я забула свій чайник ,але без проблем можна взяти кип'яток в кафе. Персонал досить приязний.

Прибирання в кімнаті не дуже, але територія і столова (ресторан, не знаю як краще сказати) прибирається дуже добре. Територія маленька, трохи переживала ,через великий басейн і все навколо нього дуже близько ,а дитина бігає. Є маленький сад з великими фікусами і плетеними меблями, щоб посидіти в жару. Постійно подуває вітер, тому спека не відчувається сильно. Багато квітів і рослин, які дають надзвичайні аромати, одні зранку ,інші ввечері. Розваг для дітей нема ,анімації нема, хоча 90% відпочиваючих це турецькі сім'ї з дітьми. Не знаю, що вони роблять дітям ,але їх діти якісь чемні, а може не звертають увагу на їх дії ,ми були самі крикливі батьки, мабуть.

Харчування. У нас було НВ, я не хотіла об'їдання, готель працює на АІІ ,але у нас його не пропонували. Хоча з чоловіком ,все таки, краще їхати з обідом. Вечеря дуже пізно на 8 вечора. Пити воду холодну можна не обмежено ,але ввечері напої платні, хоча можна мати свій чай чи каву і взяти кип'яток. Сніданки нормальні, але не надзвийчайний вибір блюд. На вечерю кожного вечора один вид гарніру, гарячого, овочевого рагу, зупки. Але все дуже смачне і щовечора інше. Шефкухар накладає сам спочатку, тому є трохи черга, потім вже можна взяти добавку. Деякі блюда за 2 тижні не повторилися, а хотілося б. Переважно курка ,філе . по четвергах була риба сібас гриль і картопля четвертинками, така смачна ,що я такої картоплі ще не їла. Закусок на вечерю видів 15, різні салати. Висновок один, вибір не великий, але все що було, все дуже смачне. Солодкого мало, хоч і люблю, але фігурі краще. Оливки великі, сири ,нарізка. На обід не знаю що було, але запахи витали смачні.

Розміщення. До моря не далеко, по дорозі хвилини 3. Недоліком є громадський пляж. Пляж брудний, люди самі смітять, покурять і згарки в пісок. Сам пісок сіруватий, дрібна галька. Море дуже чисте і гарне ,гарні краєвиди ,але з години 11 починаються хвилі і до обіду сильнішають. Не знаю як в інші періоди літа. Якщо перейтися по пляжу вправмо метрів 500 є приватні пляжі від кафе, де за ті ж 7 євро можна щось замовити і полежати на чистих лежаках. Сподобалося, що на пляжі дуже мало людей. Переважно власники віл поруч з готелем. Гарні краєвиди, на ліво по пляжу можна дійти до центральної вулички, багато кафе. Хвилин 15 до супермаркету Мігрос, і від нього метрів 100 з іншого боку вулиці ще один. Купували пиво, морозиво, фрукти.

Рекомендую однозначно їхати в Олюденіз. Ми їздили бусиками. До Фетхіє і пересадка на Олюдніз. До Фетхії 2.75 ліри, до Олюденізу 5,5. Там шикарно, правда заходити на сам пляж заповідника не варто, бо коштує 2 долари з людини. Лежаки і парасольки окремо ,а народу стільки, що нема де ступити ногою. Краще поряд на пляжі Белчеркіз полежати. І взяти зі собою їжу пиття, бо там не дешево. Рекомендую в Фетхіє на рибному ринку піти на рибку. Ви купуєте і вам готують. Правда підсунули креветку з запахом, тому треба перевіряти.

Ціни на екскурсії різні, але однозначно дешевше брати ніж в оператора. Познайомилися з людьми ,вони брали на прокат мотоцик і їздили ним в Олюденіз.

Приймав оператор Lemar, менеджер забув про нас і не повідомив годину вильоту. Бокс на сніданок не дали, хоч я і просила.

Загалом регіон дуже сподобався, готель можу рекомендувати для не вибагливих туристів, які не шукають недоліків, а їдуть відпочивати і отримувати задоволення.

Restaurants and bars

Restaurants and bars

Beach

Белчеркіз

Nearby the hotel

View more
TRANSLATE
Advantages
смачне харчування близько до моря привітний персонал
Disadvantages
трохи шумна дорога поряд нема власного пляжу стара сантехніка
Added 22.11.17 13:40 (4 131 characters in the review)
Add comment
Complain

09:41 08.03.18

Дякуємо за докладний опис.

11:02 01.02.19

Підкажіть будь ласка, а яка вартість лежаків з парасолями ? Якщо пам"ятаєте, то цікавить і на пляжі поблизу готелю )

14:48 01.02.19

Пляж дуже близько до готелю, і вздовж лінії моря розкладені. Але добре тим, що нема багато людей. Мені здається, що 7 євро два лежака і парасоля. Але якщо піти вправо по набережній, то через 5 хвилин будуть кафе, де за ті ж гроші можна щось замовити і лежаки порядніші і чисто на пляжі, по Чалиш не є чистим пляжем і врахуйте, що з години 11-12 починаються хвилі. Я ще дивилася, що вже є готелі. що на першій лінії і пропонуються в нас, то там можна лежати біля басейну і плавати в морі

Sign up